Nauki medyczne i biologiczne Australia - programów Nauki medyczne i biologiczne Australia Nauki medyczne i biologiczne

Nauki medyczne i biologiczne Australia - programów Nauki medyczne i biologiczne Australia Nauki medyczne i biologiczne

Nauki medyczne i biologiczne

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Nauki medyczne i biologiczne jest dziedziną nauki, która skupia się na ciele i wszystkie funkcje z nim związane. Studenci mogą wybrać się na zajęcia, takie jak anatomii, fizjologii, genetyki, immunologii i toksykologii.

Australia posiada trzecią co do wielkości liczbę studentów zagranicznych na świecie, mimo że wspólnoty tylko 23 mln. Są to silne wyższe wykształcenie, ale australijskie instytucje są tak wysoko w rankingu miast, że dom ich wokół ziemi ojczystej.

Nauki medyczne i biologiczne Australia - Weź Nauki medyczne i biologiczne Australia. Wszystkie Nauki medyczne i biologiczne i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej

Bachelor of Forest Science and Management

Southern Cross University
Online Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 4 - 8 lat March 2019 Australia Lismore + 2 więcej

Bachelor of Forest Science and Management to taki stopień, który nie tylko zapewnia podstawową wiedzę naukową w zakresie systemów ochrony środowiska, ale także przygotowuje do tego, jak znaleźć rozwiązania dla dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie. [+]

Jeśli interesuje Cię kariera w rekreacji, konserwacji i zarządzaniu zasobami w ważnym, globalnym przemyśle, powinieneś rozważyć ten wyjątkowy stopień.Bachelor of Forest Science and Management to taki stopień, który nie tylko zapewnia podstawową wiedzę naukową w zakresie systemów ochrony środowiska, ale także przygotowuje do tego, jak znaleźć rozwiązania dla dobrego samopoczucia ludzi na całym świecie. Nauczysz się, jak korzystać z zaawansowanych technologii w geograficznych i środowiskowych metodach mapowania i analizy informacji, a także uczyć się przedmiotów od ekologii, poprzez modele polityki, od agroleśnictwa po chemię i inne. Zyskasz praktyczne umiejętności i doświadczenie w tej dziedzinie w różnych środowiskach lasów rodzimych i plantacyjnych. Przemysł leśny jest niezwykle dynamiczny i często ma kluczowe znaczenie dla sukcesu gospodarek rozwijających się. Ten stopień koncentruje się na przygotowaniu absolwentów do wdrażania praktyk przyjaznych dla środowiska w różnych środowiskach leśnych na całym świecie.... [-]


Licencjat rolnictwa i technologii

Melbourne Polytechnic
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 3 lat January 2019 Australia Melbourne + 1 więcej

Połącz zainteresowanie Rolniczo-Technicznej i być w czołówce branży z rolnictwem i Technologii licencjat Melbourne Polytechnic za oferowane we współpracy z La Trobe University. [+]

Połącz zainteresowanie Rolnictwo i Technologii i być w czołówce branży z Rolnictwo i Technologia licencjat Politechnice w MelbourneOferowane we współpracy z La Trobe University. Bachelor Rolnictwa i Technologii Jest to unikalny stopień trzech lat z dużych badań w zakresie:

agrobiznes Agronomia Akwakultura Uprawy Winorośli i Wina

Uwaga - miejscowych studentów

Lokalnym lub krajowym studenci powinni pamiętać, że stopień ten jest oferowany przez Melbourne Politechniki we współpracy z La Trobe University. Absolwenci będą mieli swoje stopnie nadane przez La Trobe University i testamurs stopnia znajdą uszczelkę i logo La Trobe.

Skupiając się na potrzeby rolnictwa na przyszłość ... [-]