BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Dania - programów Nauki o środowisku Dania Nauki o środowisku

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Student ukończeniu programu badania środowiska jest przygotowany do pracy w różnych dziedzinach, koncentrując się na rozwiązywaniu problemów z otoczeniem. Obszary te obejmują prawa, edukacji, badań, inżynierii, zarządzania i rządu. Absolwent może pracować jako lobbysta, przyrodnik, park ranger lub inżyniera środowiska.

Pomimo niewielkiej populacji, zajmuje Dania jako jeden z World 's najbardziej innowacyjnych krajów, dzięki silnym naciskiem na badania i wysokiej jakości edukacji. Zostanie także studia w bezpiecznym, przyjaznym, opartych na innowacjach.

Nauki o środowisku Dania - Weź Nauki o środowisku Dania. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Dania Filter

Bachelor in Climate

VIA University College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
7 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów licencjackich w dziedzinie klimatu

Czytaj więcej