BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Hongkong - programów Nauki o środowisku Hongkong Nauki o środowisku

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Celem programu badania środowiska jest przygotowanie studentów do rozwiązywania problemów środowiskowych. Może to obejmować pracę w rządzie, aby tworzyć nowe prawa i polityki, pracując w systemie prawnym, aby walczyć o przyczynach środowiskowych lub pracujących w dziedzinie ochrony zasobów naturalnych.

 

 

Hong Kong, znalazł się na południowym wybrzeżu Chin, kraj ten jest jednym z dwóch specjalnych regionów administracyjnych w Republice Chin. Hong Kong 's szkolnictwa wyższego znajduje się w strukturze Anglii, jak również systemów międzynarodowych. Jest on zarządzany przez kraj 's Bureau.

Nauki o środowisku Hongkong - Weź Nauki o środowisku Hongkong. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Hongkong Filter

Bachelor of Engineering in Environmental Science and Engineering

City University of Hong Kong
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten główny cel ma na celu zapewnienie profesjonalnej edukacji w celu przeszkolenia studentów w zakresie wiedzy z zakresu nauk o środowisku i inżynierii środowiska, aby mogli p ...

Czytaj więcej

Bachelor of Social Sciences (Honours) w badaniach globalnych i środowiskowych

The Education University of Hong Kong
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program jest czteroletnim interdyscyplinarnym programem licencjackim, który prowadzi do uzyskania stopnia licencjata nauk społecznych. Wyposaża studentów w niezbędny zestaw wi ...

Czytaj więcej