BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Winnipeg - programów Nauki o środowisku Winnipeg Nauki o środowisku, Winnipeg

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Student ukończeniu programu badania środowiska jest przygotowany do pracy w różnych dziedzinach, koncentrując się na rozwiązywaniu problemów z otoczeniem. Obszary te obejmują prawa, edukacji, badań, inżynierii, zarządzania i rządu. Absolwent może pracować jako lobbysta, przyrodnik, park ranger lub inżyniera środowiska.

Kanadyjczycy dużą wagę do nauki, i opracowali najwyższej klasy system edukacji o wysokich standardach. Nie tylko Kanada zapewnić bezpieczne, czyste środowisko, ale konsekwentnie w rankingu jako jeden z najlepszych na świecie miejsc do życia pod względem jakości życia przez ONZ.

Wielu pracodawców polować na szerokiej wiedzy, doświadczenia i zdolności przystosowania, że ​​studenci nabywają poprzez studiowanie w tym mieście. Doskonałe szkoły wyższe znajdujące się w tym regionie, zostały dobrze rozpoznawane i identyfikowane z tych cech doskonałości.

Nauki o środowisku Winnipeg - Weź Bachelor Winnipeg. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Winnipeg Filter

Licencjat z nauk o środowisku

University of Manitoba
BSc
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

CropScience bada właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne komponenty środowiska Ziemi, jego różnorodnych systemów oraz skomplikowanych sposobów, w których współdziałają. ...

Czytaj więcej

Licencjat z projektowania środowiska

University of Manitoba
Licencjat
<
Studia dzienne
<
2&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Environmental programu Design jest pomyślane jako silnym multidyscyplinarnym licencjat w sobie i stanowi solidną podstawę edukacji projektowej dla studentów zamier ...

Czytaj więcej