BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Litwa - programów Nauki o środowisku Litwa Nauki o środowisku

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Cele programu badania środowiska obejmują znalezienie sposobów na zwiększenie efektywności energetycznej, zmniejszenie emisji zanieczyszczeń, zwiększenie świadomości ekologicznej i zachęcania alternatywnego wykorzystania energii. Głównym celem jest dla studentów, aby dowiedzieć się, jak oceniać i rozwiązywać problemy środowiskowe.

 

Litwa, oficjalnie Republika Litewska to kraj w Europie Północnej, największym z trzech państw bałtyckich. Położony wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na wschodzie Szwecji i Danii. Ponad 90% Litwinów zna przynajmniej jeden język obcy, a połowa ludności mówi po dwóch języków obcych, w tym głównie rosyjskim i angielskim.

Nauki o środowisku Litwa - Weź Nauki o środowisku Litwa. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Nauki o środowisku, Litwa Filter

Bachelor in Environmental Science

Vytautas Magnus University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ogólne cele programu licencjackiego Nauki o środowisku obejmują edukację kompetentnych specjalistów i badaczy w wybranym obszarze badań i badań. Umożliwić im rozwijanie kompet ...

Czytaj więcej

BSc w żegludze i inżynierii portowej (specjalizacje - logistyka transportu morskiego; architektura marynarki i budowa statków)

Klaipeda University
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Absolwenci spedycji i inżynierii portów to znakomici specjaliści, którzy mają dobrą wiedzę na temat transportu i inżynierii portów morskich i potrafią korzystać z najnowszych ...

Czytaj więcej

Licencjat z inżynierii wodnej i lądowej

Vytautas Magnus University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czysta woda i zrównoważone środowisko są priorytetami na dziś i na jutro. W miarę wzrostu obaw społeczeństwa o środowisko i zmiany klimatu rośnie zapotrzebowanie na technologi ...

Czytaj więcej