BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Mongolia - programów Nauki o środowisku Mongolia Nauki o środowisku

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Bachelor of Arts w Environmental Studies przygotowującym uczniów z szerokim zrozumienia procesów i praktyk niezbędnych do podjęcia wyzwań, że globalne społeczeństwo w twarz odniesieniu do kwestii ochrony środowiska.

Mongolia jest krajem śródlądowym w Wschodu i Azji Środkowej. Graniczy na północy Rosji i Chin na południu, wschodzie i zachodzie. Ulan Bator, stolica i największe miasto, jest domem dla około 45% ludności. Zazwyczaj trwa Zachodu o 9 do 18 miesięcy przed ich nabycie dobrych umiejętności konwersacyjnych w mongolski.

Nauki o środowisku Mongolia - Weź Nauki o środowisku Mongolia. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Mongolia Filter

Licencjat z zakresu ochrony środowiska i ekologii

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata z zakresu ochrony środowiska i ekologii, uczniowie uczą się umiejętności dla rekultywacji zdegradowanych, zanieczyszczonych i antropogenicznie i technogenically d ...

Czytaj więcej

Licencjackie z ekologią

Mongolian University Of Life Sciences
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W licencjata w dziedzinie ekologii, studenci zjawisk naturalnych, nauczyć się korzystać Połączone tradycyjne i nowoczesne technologie naturalnego zachowania i umiejętności pla ...

Czytaj więcej