BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Nowa Zelandia - programów Nauki o środowisku Nowa Zelandia Nauki o środowisku

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

BA w Environmental Studies stara się zrozumieć, jak naukowe, kulturalne i społeczne problemy są związane z otoczeniem. Studenci będą uczyć się o naukach społecznych, nauk przyrodniczych i humanistycznych. Opcje kariery obejmują politykę planowania i ochrony środowiska, zarządzania siedlisk i zrównoważony rozwój.

Nowa Zelandia jest krajem pięknym i różnorodne naturalne piękno. Kiwi to nie tylko jeden z symboli narodowych - pozostałe to srebrny liść paproci i koru - ale także nazwa Nowozelandczycy zwykle nazywają siebie. Zagraniczni studenci będą musieli płacić pełne czesne i własne koszty utrzymania podczas studiów w nowej instytucji Zelandii.

Nauki o środowisku Nowa Zelandia - Weź Nauki o środowisku Nowa Zelandia. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Nowa Zelandia Filter

Licencjat planowania środowiskowego

The University of Waikato
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

A multi-dyscyplinarny program badawczy kierowany który zapewnia teorię i praktykę zgodną z współczesnego planowania środowiskowego. Waikato za Bachelor planowania środowiskowe ...

Czytaj więcej

BCIS w badaniach środowiskowych

IPU New Zealand
Licencjat
Mar 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Studenci na kierunku Environmental Studies rozwijać umiejętności niezbędne do przygotowania zgłoszenia do organów administracji lokalnej / centralny, i zrozumieć procesy, któr ...

Czytaj więcej