BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Tajwan - programów Nauki o środowisku Tajwan Nauki o środowisku

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tematów, w tym ekologii, prawa, polityki, zarządzania zasobami naturalnymi i kontroli zanieczyszczeń.

Tajwan oficjalnie Republika Ludowa jest państwem w Azji Wschodniej i pierwszą republiką konstytucyjną w Azji. Tajwan ma kilka dobrych uniwersytetów, z których wiele umów wymiany z uczelniami zagranicznymi, a to dobry sposób, aby doświadczyć życia w Tajwanie.

Nauki o środowisku Tajwan - Weź Nauki o środowisku Tajwan. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Tajwan Filter

Licencjat z nauk o glebie i środowisku

National Chung Hsing University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia

Wydział Nauk o Glebie i Środowisku na NCHU powstał w 1919 roku. Zaczął od Wydziału Chemii Rolnej w Taipei Junior College of Agronomy and Forestry i jest jednym z wydziałów o n ...

Czytaj więcej