BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Birmingham - programów Nauki o środowisku Birmingham Nauki o środowisku, Birmingham

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

BA w Environmental Studies stara się zrozumieć, jak naukowe, kulturalne i społeczne problemy są związane z otoczeniem. Studenci będą uczyć się o naukach społecznych, nauk przyrodniczych i humanistycznych. Opcje kariery obejmują politykę planowania i ochrony środowiska, zarządzania siedlisk i zrównoważony rozwój.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Ludność Birmingham jest jednym z największych w stanie Alabama, a tym samym ma wiele uczelni, aby zaspokoić nią. Istnieją poważne uczelnie, począwszy od medycyny do prawa i pielęgniarstwa.

Nauki o środowisku Birmingham - Weź Bachelor Birmingham. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Birmingham Filter

Licencjat w miejskich badania środowiska

Birmingham-Southern College
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Nowa generacja przywódców, którzy rozumieją złożone relacje między ludzkie dobro i zrównoważonego środowiska będzie bardzo potrzebne kroki w kierunku zrównoważonego rozwoju śr ...

Czytaj więcej