BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Kasztanowy - programów Nauki o środowisku Kasztanowy Nauki o środowisku, Kasztanowy

Tytuł licencjata z akredytowanych uczelni może być ważne etapy przejściowe w kierunku udanej kariery.Najczęstszym typem programu studiów jest kawalerem stopień 's, zazwyczaj przyznawane po czterech latach udanej pracy

Student ukończeniu programu badania środowiska jest przygotowany do pracy w różnych dziedzinach, koncentrując się na rozwiązywaniu problemów z otoczeniem. Obszary te obejmują prawa, edukacji, badań, inżynierii, zarządzania i rządu. Absolwent może pracować jako lobbysta, przyrodnik, park ranger lub inżyniera środowiska.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Nauki o środowisku Kasztanowy - Weź Bachelor Kasztanowy. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Kasztanowy Filter

Licencjat w Environmental Science

Green River College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
2 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Badanie Environmental Science dotyczy środowisk naturalnych i modyfikowanych i ich interakcji z biologicznych (w tym człowieka) systemów.

Czytaj więcej