close

Filtry

Zobacz wyniki

Nauki o środowisku Cincinnati - programów Nauki o środowisku Cincinnati Nauki o środowisku, Cincinnati

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.Bachelor of Arts w Environmental Studies przygotowującym uczniów z szerokim zrozumienia procesów i praktyk niezbędnych do podjęcia wyzwań, że globalne społeczeńs… Czytaj więcej

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Bachelor of Arts w Environmental Studies przygotowującym uczniów z szerokim zrozumienia procesów i praktyk niezbędnych do podjęcia wyzwań, że globalne społeczeństwo w twarz odniesieniu do kwestii ochrony środowiska.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miasto Cincinnati, Ohio słynie z zabytkowej architektury, drużyny sportowe i festiwal jazzowy w stanie Ohio. To ma wiele głównych uniwersytetów i uczelni do wyboru.

Nauki o środowisku Cincinnati - Weź Bachelor Cincinnati. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Pokaż mniej
Wybierz kierunki studiów
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Xavier University College of Arts and Sciences
Cincinnati , Stany Zjednoczone

Nauki o środowisku to nauka o wpływie systemów człowieka na nasze środowisko naturalne oraz o tym, jak te systemy naturalne wpływają na środowisko człowieka. Niezależnie od te ... +

Nauki o środowisku to nauka o wpływie systemów człowieka na nasze środowisko naturalne oraz o tym, jak te systemy naturalne wpływają na środowisko człowieka. Niezależnie od tego, czy chodzi o badanie globalnych zmian klimatycznych, czy badanie wylesiania w tropikach, studenci programu Xaviera podejmują kroki w celu rozwiązania problemów środowiskowych, aby uczynić świat bardziej zrównoważonym miejscem. Korzyści z tytułu nauk o środowisku Czym jest nauka o środowisku? Nauki o środowisku to nauka o procesach środowiskowych, stosunku człowieka do środowiska i rozwiązaniach problemów środowiskowych. Jest to interdyscyplinarna dziedzina akademicka, która integruje biologię, botanikę, chemię, ekologię, inżynierię, geografię, geologię, systemy informacyjne, fizykę i nauki społeczne. Na poziomie licencjackim programy z zakresu nauk o środowisku koncentrują się na: Budowaniu świadomości problemów środowiskowych na poziomie lokalnym, krajowym i globalnym Zrozumieniu wpływu działalności człowieka i rozwoju na środowisko Odkrywaniu zrównoważonych sposobów życia Efektywnym wykorzystaniu zasobów naturalnych Na poziomie absolwentów programy nauczania przedmiotów ścisłych pozwalają studentom studiować i badać wybrane obszary zainteresowań w dziedzinie nauk o środowisku. -
Licencjat
Język angielski
Sie 2021
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami