BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Cincinnati - programów Nauki o środowisku Cincinnati Nauki o środowisku, Cincinnati

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Bachelor of Arts w Environmental Studies przygotowującym uczniów z szerokim zrozumienia procesów i praktyk niezbędnych do podjęcia wyzwań, że globalne społeczeństwo w twarz odniesieniu do kwestii ochrony środowiska.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Miasto Cincinnati, Ohio słynie z zabytkowej architektury, drużyny sportowe i festiwal jazzowy w stanie Ohio. To ma wiele głównych uniwersytetów i uczelni do wyboru.

Nauki o środowisku Cincinnati - Weź Bachelor Cincinnati. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Cincinnati Filter

Specjalizuje się w naukach o środowisku

Xavier University College of Arts and Sciences
Licencjat
Sie 2021
Język angielski

Nauki o środowisku to nauka o wpływie systemów człowieka na nasze środowisko naturalne oraz o tym, jak te systemy naturalne wpływają na środowisko człowieka. Niezależnie od te ...

Czytaj więcej