BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Bloomsburg - programów Nauki o środowisku Bloomsburg Nauki o środowisku, Bloomsburg

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tematów, w tym ekologii, prawa, polityki, zarządzania zasobami naturalnymi i kontroli zanieczyszczeń.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Nauki o środowisku Bloomsburg - Weź Bachelor Bloomsburg. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Nauki o środowisku, Bloomsburg Filter

Licencjat z nauk środowiskowych, geograficznych i geologicznych

Bloomsburg University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Environmental Geoscience to mieszanka geografii i geologii, która przygotowuje studentów do ukończenia szkoły lub kariery zawodowej, koncentrując się na wodzie i środowisku, t ...

Czytaj więcej