BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Zielona Zatoka - programów Nauki o środowisku Zielona Zatoka Nauki o środowisku, Zielona Zatoka

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Programy badania środowiska mają na celu pomóc uczniom uczyć się, jak korzystać z nauk fizycznych i biologicznych, aby rozwiązać problemy z otoczeniem. W programie, studenci szereg różnych tematów, w tym ekologii, prawa, polityki, zarządzania zasobami naturalnymi i kontroli zanieczyszczeń.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Green Bay to miasto w Wisconsin znane jako rodzinne miasto Green Bay Packers, drużyny NFL. Green Bay jest znany jako jeden z najbardziej tętniących życiem, zagęszczone i podtrzymujące miast NFL piłki nożnej w Stanach Zjednoczonych.

Nauki o środowisku Zielona Zatoka - Weź Bachelor Zielona Zatoka. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Zielona Zatoka Filter

Licencjat w Nauk o Środowisku

University Of Wisconsin - Green Bay
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nauk środowiskowe głównym przygotowuje studentów do analizy, zrozumieć i rozwiązać problemy środowiskowe.

Czytaj więcej

Licencjat w zakresie polityki ochrony środowiska i planowania

University Of Wisconsin - Green Bay
Licencjat
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Test kierunek polityki Środowiska i Planowania, oferowanych przez Departament Spraw Publicznych i Środowiskowych, To program badania środowiskowe z siedzibą w naukach społeczn ...

Czytaj więcej