BACHELORSTUDIES

Nauki o środowisku Włochy - programów Nauki o środowisku Włochy Nauki o środowisku

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Bachelor of Arts w Environmental Studies przygotowującym uczniów z szerokim zrozumienia procesów i praktyk niezbędnych do podjęcia wyzwań, że globalne społeczeństwo w twarz odniesieniu do kwestii ochrony środowiska.

Oficjalnie znany jako Republiki Włoskiej, kraj znajduje się w południowej Europie. Językiem urzędowym jest język włoski i kulturalnych bogatych stolicą jest Rzym. Wiele z World 's najstarszych uniwersytetów znajdują się we Włoszech, w szczególności na Uniwersytecie w Bolonii (założony w 1088). Istnieją trzy Superior Absolwent Szkoły z "uniwersytet stanu ", trzy instytucje o statusie kolegiów doktoranckich, które funkcjonują na magisterskich i podyplomowych poziom.

Nauki o środowisku Włochy - Weź Nauki o środowisku Włochy. Wszystkie Nauki o środowisku i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

2 Wyniki z Nauki o środowisku, Włochy Filter

Licencjat z nauk geologicznych, przyrodniczych i środowiskowych

University of Camerino
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs ma na celu przeszkolenie profesjonalnych ekspertów w zakresie analiz geośrodowiskowych, zarządzania środowiskiem i terytorium poprzez zrównoważone podejście do ochrony bi ...

Czytaj więcej

Licencjat w dziedzinie nauk środowiskowych i leśnych

Mediterranea University of Reggio Calabria
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

The 1st Cycle Degree (licencjat) w środowiska i lasów Nauk ma na celu kształcenie zawodowe ludzi, zapewniając im silnej ogólnej wiedzy ogólnej, podstaw teoretycznych, beton, w ...

Czytaj więcej