BACHELORSTUDIES

Licencjat w Mittweida. Programów Licencjat.

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Niemcy to doskonałe miejsce dla międzynarodowego scholarsand posiada wysokiej jakości systemu szkolnictwa wyższego. Wartość tego poziomu wykształcenia został poprawiony przez Niemcy 's silnej gospodarki. Zagraniczni studenci oferują doskonałe standardy życia w otoczeniu pewnie i bezpiecznie. Berlin jest stolicą.

Licencjat Mittweida. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Mittweida. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Technologia laserowa / inżynieria fizyczna - Bachelor of Science

Fachhochschule Mittweida
Licencjat
Paź 2021
Język angielski
Niemiecki

Technologia laserowa, druk 3D i biofotonika to technologie przyszłości i łączy je jedno: potrzebują wykwalifikowanego i wysoce wyspecjalizowanego personelu.

Czytaj więcej

Ogólne i cyfrowe kryminalistyka - licencjat

Fachhochschule Mittweida
Licencjat
Paź 2021

Komputery, Internet i cyfryzacja stworzyły nowe pola działalności przestępców. Użyj środków informatycznych, aby je oświecić lub zapobiec.

Czytaj więcej

Elektrotechnika - automatyka

Fachhochschule Mittweida
Licencjat
Paź 2021
Język angielski
Niemiecki

Coraz większe wzajemne połączenie różnych systemów technicznych w produkcji daje inżynierom, którzy mają szeroką wiedzę, a także przegląd innych specjalistycznych dziedzin, na ...

Czytaj więcej