BACHELORSTUDIES

Licencjat w Stuttgart. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Niemcy, oficjalnie Republika Federalna Niemiec, jest federacją w Europie środkowo-zachodnia. Kraj składa się z 16 państw, a stolicą i największym miastem jest Berlin.

Stuttgart jest nie tylko szóste co do wielkości miasto w Niemczech, ale także stolica Badenii-Wirtembergii. Miasto ma dużą populację i bogatą historię w przemyśle motoryzacyjnym. Ma ponad siedem dużych publicznych instytucji szkolnictwa wyższego.

Licencjat Stuttgart. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Stuttgart. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor of Engineering in Print Media Technologies

Hochschule der Medien - University of Applied Sciences
Licencjat
Paź 2021
<
Studia dzienne
<
7 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten Bachelor of Engineering zapewnia wykształcenie techniczne w Niemczech, podczas gdy studenci będą uzbrojeni w profesjonalne, kreatywne i międzykulturowe umiejętności potrze ...

Czytaj więcej

Bachelor of Arts w zakresie edukacji i promocji w dzieciństwie

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
BA
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Oczywiście edukacja i promocja w dzieciństwie upoważnia do wspierania dzieci w ich rozwoju oraz wspieranie ich edukacji. Uczą się pomagać dzieciom z ryzykiem rozwoju, niepełno ...

Czytaj więcej