BACHELORSTUDIES

Licencjat Niemiecki, Szukaj programów Licencjat Niemiecki

Licencjat w języku niemieckim jest doskonałym sposobem dla studentów do dalszego ich opanowanie języka niemieckiego i jego pokrewnych dialektów. Osoby, które pomyślnie ukończą program będzie również dowiedzieć się więcej o historii i kultury Niemiec, jak i innych krajach niemieckojęzycznych.

Jednym z pierwszych pytań, wielu studentów podczas zwiedzania ich możliwości stopnia jest to, co jest licencjackie w języku niemieckim? Ten 4-letnie studia licencjackie zwykle obejmują studia w niemieckiej literatury, kina i inne tematy kulturalne. Skupić się na samym języku niemieckim jest dość znaczne, z licznych kursach w wymowie, fonetyki i tłumaczenia są wymagane, a także oferowana jako obieralnych. Niektóre programy oferują naukę za granicą doświadczenie w kraju niemieckojęzycznym, aby zakończyć doświadczenie edukacyjne.

Istnieje wiele powodów, dla których student może wybrać do prowadzenia licencjat w języku niemieckim, które wykraczają poza to, chcąc opanować język.Program ten pokrywa się w kilku różnych dziedzinach pokrewnych, w tym historii, literatury i kulturoznawstwa, z których wszystkie mogą być wykorzystywane w różnych środowiskach akademickich i związanych z pracą.

Koszt Bachelor w języku niemieckim mogą się znacznie różnić w zależności od szkół, które rozważają udział; wspólne zmienne obejmują czas trwania programu i badać możliwości za granicą. Ważne jest, aby dokładnie zbadać czesnego i wszystkie związane z opłaty za każdą uczelnię.

Absolwenci tego programu mają wiele placówek zawodowych do zbadania. W dzisiejszej gospodarce coraz bardziej globalnym, Niemcy szczyci się czwartą największą gospodarką na świecie. Jest językiem urzędowym w sześciu krajach europejskich i jest używany przez ponad 200 milionów osób na całym świecie. Posiadanie szczegółowego zrozumienia tego języka i kultury może przygotować się do zaawansowanych badań naukowych w tej dziedzinie, lub dać ci przewagę w wielu biznesu, prawa lub stosunków międzynarodowych.Niektórzy absolwenci stają się również tłumaczy ustnych lub pisemnych.

Istnieją międzynarodowe możliwości tego programu z różnych szkół; Niektóre programy są dostępne w Internecie. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Niemiecki Filter

Działając na studia w języku niemieckim

Universitatea De Vest Din Timisoara
Licencjat
Paź 2020
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Niemiecki
Ośrodek kształcenia

Instytut, założony w 1992 roku przez działającą w języku niemieckim ma na celu wykwalifikowaną aktora, zwłaszcza dla Niemiec etap w Rumunii trenować.

Czytaj więcej

Licencjat w języku niemieckim

Aquinas College
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program German Studies w Aquinas College promuje zrozumienie i wymianę z kulturami niemieckojęzycznymi zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i poza nimi. Nasz zintegrowany prog ...

Czytaj więcej

Licencjat z języka angielskiego i innego języka obcego (szwedzki, hiszpański, niemiecki)

Klaipeda University
BSc
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Poniższy program studiów opiera się nie tylko na wspólnych studiach lingwistycznych w języku angielskim, ale także na praktycznym stosowaniu języka angielskiego i innych język ...

Czytaj więcej

BA (z wyróżnieniem) w niemieckim

University of Kent, School of European Culture and Languages
BA
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zarówno kulturowo i handlu, niemiecki jest bardzo ważnym językiem. W Europie jest on używany przez więcej osób niż w języku angielskim lub francuskim.

Czytaj więcej