Filter
Studia licencjackie
Norwegia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Norwegia. Programów Licencjat

Norwegia konsekwentnie w rankingu pierwsze lub w pierwszej trójce ONZ 's Human Development Index, w wielkiej mierze dzięki swojej uniwersalnej opieki zdrowotnej, wysoko dotowanej szkolnictwa wyższego i kompleksowego systemu ubezpieczeń społecznych. Studenci studiów licencjackich w Norwegii mogą korzystać z międzynarodowo uznanych uniwersytetów, politechnik i innych instytucji szkolnictwa wyższego w największych miastach w całym kraju, w tym Oslo, Trondheim, Bodø, jak, Trondheim, Stavanger i Bergen. Programy studiów licencjackich w Norwegii zwykle trwają trzy lata i postępuj procesu bolońskiego, dzięki czemu są zintegrowane z europejskiego kodeksu dla szkolnictwa wyższego i często pozwala studentom na przeniesienie kredytów między szkołami.

Obszary badań w norweskich uniwersytetów 'programy studiów licencjackich uruchomić gama akademickich dziedzin badawczych, w tym na przykład, biologii, zarządzania zł, cywilne ekonomia, marketing, przedsiębiorczość, zarządzanie, fizjoterapia, Prawo, międzynarodowym środowisku oraz Badania nad rozwojem i więcej. Kursy prowadzone są w jednym norweskim lub angielskim. Niektóre ważniejsze szkoły w Norwegii to BI Norwegian School firm i Norweskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, Uniwersytet Nordland i Bjørknes College.

Jeśli jesteś zainteresowany w korzystaniu z wybitnych programów studiów licencjackich oferowanych przez uniwersytety i uczelnie w Norwegii, a następnie przewiń w dół i więcej, dzisiaj! 

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

UIT The Arctic University of Norway

Świat okołobiegunowy - jak ludzie z północnej części świata mogą w pełni wykorzystać ten wiek? Czy zmiany w ich otoczeniu wpłyną na ich życie? W jaki sposób inteligentne ... [+]

Świat okołobiegunowy - jak ludzie z północnej części świata mogą w pełni wykorzystać ten wiek? Czy zmiany w ich otoczeniu wpłyną na ich życie? W jaki sposób inteligentne zarządzanie może ustąpić miejsca nowym pomysłom i innowacjom? Jeśli postrzegasz siebie jako osobę, która może coś zmienić w tym regionie, zapraszamy Cię do tego niesamowitego, trzyletniego, wielodyscyplinarnego dyplomu. Uczyni cię lepszym obywatelem świata. I to jest obietnica.

Opis programu

Program Bachelor of Northern Studies to międzynarodowy program studiów przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwinąć multidyscyplinarną kompetencję na północnym obszarze okołobiegunowym. Wszystkie kursy są podane na miejscu.... [-]

Norwegia Tromsø Alta
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku