BACHELORSTUDIES

Licencjat w Hjemmeluft. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Norwegia (Norge) jest zachód, północ - i fakt, najdalej na wschód - z trzech krajów skandynawskich. Norwegia jest znany ze swojego scenerii niesamowite i zróżnicowane. Fiordy na zachodzie kraju są długie wąskie przesmyki, otoczona z każdej strony przez wysokie góry, gdzie morze przenika w głąb lądu. Ostateczna odpowiedzialność za wychowanie spoczywa na norweskiego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych.

Licencjat Hjemmeluft. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Hjemmeluft. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z turystyki przygodowej w Arktyce

UiT The Arctic University of Norway
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program studiów licencjackich w Arctic Adventure Tourism jest skierowany do osób, które chcą pracować nad produkcją doświadczeń arktycznych, marketingiem, zarządzaniem i komun ...

Czytaj więcej

Licencjat z Northern Studies

UiT The Arctic University of Norway
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
01 Gru 2020
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Świat okołobiegunowy - w jaki sposób ludzie w północnej części świata mogą najlepiej wykorzystać ten wiek? Jak zmiany środowiskowe wpłyną na ich życie? W jaki sposób inteligen ...

Czytaj więcej