BACHELORSTUDIES

Opieka nad dzieckiem Czechy - programów Opieka nad dzieckiem Czechy Opieka nad dzieckiem

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Opieka nad dzieckiem obejmuje zintegrowane badanie dzieci, które może obejmować koncepcje biologiczne, społeczne, psychologiczne i edukacyjne. Może przynieść korzyści tym, którzy planują zostać profesjonalistami w dziedzinach zajmujących się dziećmi, aby je zrozumieć i troskliwie opiekować się nimi.

Republika Czeska jest w sercu Europy jest sąsiad Słowacja, Austria, Niemcy i Polska. Uniwersytety czeskie zaoferować wieloletnią reputację i ciekawych specjalności.

Opieka nad dzieckiem Czechy - Weź Opieka nad dzieckiem Czechy. Wszystkie Opieka nad dzieckiem i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Opieka nad dzieckiem, Czechy Filter

Amerykański Bachelor of Child Development

University of New York in Prague (UNYP)
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Program Bachelor's Degree in Child Development na Uniwersytecie Nowojorskim w Pradze jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą studiować dzieci (od niemowlęctwa do okresu d ...

Czytaj więcej