BACHELORSTUDIES

Opieka nad dzieckiem Jenkintown - programów Opieka nad dzieckiem Jenkintown Opieka nad dzieckiem, Jenkintown

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Opieka nad dzieckiem obejmuje zintegrowane badanie dzieci, które może obejmować koncepcje biologiczne, społeczne, psychologiczne i edukacyjne. Może przynieść korzyści tym, którzy planują zostać profesjonalistami w dziedzinach zajmujących się dziećmi, aby je zrozumieć i troskliwie opiekować się nimi.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Opieka nad dzieckiem Jenkintown - Weź Bachelor Jenkintown. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Opieka nad dzieckiem, Jenkintown Filter

Rozwój dziecka

Manor College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski

W dziedzinie rozwoju dziecka aspirujący pedagodzy i dostawcy usług opieki nad dziećmi specjalizują się w obszarach ogólnego rozwoju dzieci od urodzenia do wieku dojrzewania. ...

Czytaj więcej