BACHELORSTUDIES

Pedagogia Ameryka Północna - Pedagogia programów Pedagogia w Ameryka Północna

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Większość nauczycieli spędza lata szlifując swoje rzemiosło, aby upewnić się, że potrafią właściwie przekazać swoją wiedzę. Przeniesienie wiedzy odnosi się do wykorzystania pedagogiki - strategii stosowanych w nauczaniu koncepcji akademickich lub teoretycznych; dlatego zajęcia pedagogiczne pokazują uczniom, jak nauczać.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Pedagogia Ameryka Północna - Weź Pedagogia Ameryka Północna. Wszystkie Pedagogia i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

2 Wyniki z Pedagogia, Ameryka Północna Filter

Bachelor of Education

McGovern Education Group
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Education to czteroletni stopień licencjata, który przygotowuje studentów do pracy jako nauczyciel w szkołach. Typowy program może obejmować zajęcia z pedagogiki, ...

Czytaj więcej

Licencjat z studiów pedagogicznych

Athens State University College of Education
BSc
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Dyplom z studiów pedagogicznych przygotowuje uczniów do kariery w środowisku edukacyjnym poza tradycyjną klasą. Stopień ten zapewnia studentom podstawową wiedzę i podstawowe u ...

Czytaj więcej