BACHELORSTUDIES

Edukacja Târgoviște - programów Edukacja Târgoviște Edukacja, Târgoviște

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

W swym najszerszym sensie, wyższe może zostać zdefiniowana jako kształtującego doświadczenia, że ​​ma jakiś wpływ na osobnika. To w konsekwencji może mieć wpływ na sposób indywidualny lub studenta, myśleć, czuje, czy też działa. Pedagogika jest ważnym terminem w edukacji, która odnosi się do metodyki nauczania.

 

Rumunia to kraj położony na skrzyżowaniu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, na granicy Morza Czarnego. Dojazd do Rumunii jest łatwe z prawie wszystkich części świata, ze względu na jego położenie, jak również fakt, że jest on obsługiwany przez szereg rodzajów transportu i przedsiębiorstw. Rumuńskich uniwersytetach oferują duży wybór programów studiów licencjackich i magisterskich w języku rumuńskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Edukacja Târgoviște - Weź Bachelor Târgoviște. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, Târgoviște Filter

Licencjat z pedagogiki edukacji podstawowej i przedszkolnej

Valahia University of Targoviste
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Rumuński
Ośrodek kształcenia

Misją programu studiów licencjackich „Pedagogika edukacji podstawowej i przedszkolnej” jest kształcenie nauczycieli edukacji podstawowej i przedszkolnej zdolnych do działania ...

Czytaj więcej