BACHELORSTUDIES

Studia niestacjonarne Edukacja Singapur - programów Edukacja Singapur Edukacja

Zdobywając tytuł licencjata 's uzyskuje się poprzez wypełnienie niezbędnych studiów oferowanych przez uniwersytecie lub college'u zapisać się. Wykonanie tego badania może potrwać od trzech do siedmiu lat w zależności od tego, gdzie szukać swój stopień.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

Singapur (新加坡) to miasto-państwo w Azji Południowo-Wschodniej. Założona jako brytyjska kolonia giełdowej w 1819 roku, od czasu uzyskania niepodległości stało się jednym z World 's krajach najbogatszych i szczyci World ' s najbardziej ruchliwych portów. Singapur ma sześć krajowych uczelni i są ogólnie dobrze traktowane i przyciąga wymianę studentów z całego świata.

Studia niestacjonarne Bachelor Singapur - Weź studia niestacjonarne Bachelor Singapur. Wszystkie studia niestacjonarne Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, Singapur Filter

Licencjat Edukacji Wczesnego Dzieciństwa (Uniwersytet Monash)

Kaplan Singapore
Licencjat
Licencjat
<
studia niestacjonarne
<
12&nbsp;-&nbsp;24 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Studia licencjackie Monash we wczesnym dzieciństwie to wysoce szanowana kwalifikacja przeznaczona dla nauczycieli, którzy są pasjonatami pracy z małymi dziećmi w przedszkolu, ...

Czytaj więcej