BACHELORSTUDIES

Edukacja New Ulm - programów Edukacja New Ulm Edukacja, New Ulm

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Bachelor of Education jest licencjackich stopień naukowy, który przygotowuje studentów do pracy jako nauczyciel w schools.This programu studiów pozwala na rozwój umiejętności i wiedzy w karierze w dwóch obszarach nauczania na poziomie szkoły średniej.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Edukacja New Ulm - Weź Bachelor New Ulm. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, New Ulm Filter

Licencjat, Parafialny Program Muzyczny

Martin Luther College
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szkoła muzyczna parafii przygotowuje studentów do pełnienia funkcji dyrektorów muzycznych w parafiach Synodu Wisconsin. Absolwenci uzyskują tytuł licencjata.

Czytaj więcej