BACHELORSTUDIES

Edukacja Plattsburgh - programów Edukacja Plattsburgh Edukacja, Plattsburgh

Tytuł licencjata jest cztery-lata licencjat i jest standardem dla szkolnictwa wyższego przez większość świata. Tytuł licencjata można zdobyć na uczelniach państwowych, w prywatnych uczelniach, w szkołach społecznych i poprzez internetowych uczelni.

Bachelor of Education przygotowuje studentów do nauczania w różnych szkołach. Często absolwenci zarabiają na świadectwa zawodowego nauczyciela z Ministerstwa Edukacji w ich odnośnych państwach, które kwalifikuje się do nauczania w każdym otoczeniu szkoły; szkoły publiczne, szkoły niezależne.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Edukacja Plattsburgh - Weź Bachelor Plattsburgh. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, Plattsburgh Filter

Połączony program studiów licencjackich i magisterskich dla młodzieży

Plattsburgh, State University of New York (SUNY)
Licencjat
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ukończ specjalność merytoryczną (z biologii, chemii, nauk o ziemi, języka angielskiego, matematyki, fizyki, nauk społecznych lub języka hiszpańskiego), a następnie 42-punktowy ...

Czytaj więcej