BACHELORSTUDIES

Edukacja Monticello - programów Edukacja Monticello Edukacja, Monticello

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Edukacja jest definiowana jako proces zdobywania wiedzy w jakiejkolwiek formie, czy to przekonania, nawyki, umiejętności i wartości. Istnieje wiele sposobów, do kontynuowania i otrzymują wykształcenie dla osób fizycznych. Niektóre metody mogą obejmować nauczanie, opowiadanie, otwartych dyskusji, szkoleń i badań.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Edukacja Monticello - Weź Bachelor Monticello. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Edukacja, Monticello Filter

STOPIEŃ LICENCJALNY W EDUKACJI WOLNEJ

Monticello College
Licencjat
Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasze studia na kampusie są jedyne w swoim rodzaju, łącząc klasyczny program nauczania sztuk wyzwolonych, światowej klasy mentorów, prawdziwą codzienną pracę na farmie i natur ...

Czytaj więcej