BACHELORSTUDIES

Licencjat Portugalski, Szukaj programów Licencjat Portugalski

Stopień licencjata jest stopniem uniwersyteckim, który zazwyczaj kończy się po ukończeniu szkoły średniej lub szkoły podstawowej. Zdobycie tytułu licencjata pomaga przygotować studentów do pracy w branżach, które mogą oferować wyższe płatne prace. Zajęcia różnią się w zależności od programu, ale uczniowie często dostosowują zajęcia do własnych potrzeb i zainteresowań.

Czym jest licencjat po portugalsku? Jest to często program studiów podkreślający naukę języka portugalskiego. Uczniowie mogą liczyć na dogłębne zajęcia językowe, które mogą przygotować ich do zdobycia bieglejszych komunikatorów w języku portugalskim. Czytelnictwo, pisanie i mówienie umiejętności komunikacyjnych są zazwyczaj podkreślane. Wraz z nauką słownictwa i gramatyki studenci poznają kulturę i obyczaje Brazylii i Portugalii, badając literaturę, kino, sztukę i politykę.

Wiele ważnych umiejętności można zdobyć dzięki uzyskaniu tytułu licencjata w języku portugalskim. Studenci mogą oczekiwać przygotowań z uznaniem kulturowym i zrozumieniem, słowną i pisemną komunikacją w języku portugalskim oraz umiejętnością pracy zarówno w sposób niezależny, jak iz innymi, z których każdy może otworzyć drzwi do nowych możliwości zatrudnienia w kraju lub za granicą.

Zazwyczaj ukończenie studiów licencjackich zajmuje około czterech lat, ale ramy czasowe mogą ulec zmianie w zależności od wybranego programu i tego, czy student zdecyduje się studiować w pełnym czy niepełnym wymiarze godzin. Koszt związany z ukończeniem studiów również się zmieni w zależności od wybranego programu. Najlepiej skontaktować się ze szkołą indywidualnie, aby uzyskać więcej informacji.

Osoby, które ukończyły studia w języku portugalskim, mogą mieć wiele możliwości udanej, dobrze płatnej kariery. Mogą istnieć możliwości zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Tytuły prac obejmują adwokata imigrantów, pracownika opieki społecznej, tłumacza, badacza języków, korespondentów zagranicznych, pomoc humanitarną, dyplomata, menedżera przypadku, tłumacza, kuratora muzeum i bibliotekarza. Uczniowie mogą dostosować swoje zajęcia, aby przygotować się do wybranej kariery.

Programy są zazwyczaj dostępne na całym świecie i łatwo można znaleźć takie, które pasują do Twoich unikalnych potrzeb. Aby dowiedzieć się więcej, wyszukaj swój program poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

3 Wyniki z Portugalski Filter

Dyplom z portugalskiego i brazylijskiego

Universidad de Salamanca
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Portugalski
Ośrodek kształcenia

W roku akademickim 2010-11 realizowany jest pierwszy kurs studiów portugalskich i brazylijskich, który jest prowadzony równocześnie z innymi 9 stopniami na wydziale filologicz ...

Czytaj więcej

Licencjackie w języku portugalskim i krajów języka portugalskiego

Polytechnic Institute Of Bragança
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program licencjat w języka portugalskiego i portugalskiej Speaking krajów jest przeznaczony dla studentów, których językiem ojczystym nie jest portugalski, z głęboką wiedzę o ...

Czytaj więcej

Badania Portugalski

Universidade Nova de Lisboa - Faculdade de Ciências Sociais e Humanas (FCSH)
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Portuguese
Ośrodek kształcenia

Cele edukacyjne: promowanie zdobywania wiedzy w dziedzinie języka, literatury i kultury w obszarze Portugalii i Lusophone badań w świetle obecnego stanu wiedzy; ...

Czytaj więcej