Filter
Studia licencjackie
Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Licencjat Prawo podatkowe, Szukaj programów Licencjat Prawo podatkowe

Licencjat jest zwykle zakończone w ciągu czterech lat. Jednak w zależności od szkoły i kierunku studiów, może to potrwać od trzech do pięciu lat. Ten licencjat jest zazwyczaj zarobione przed magistra.

Czym jest Bachelor in opodatkowania? Stopień ten jest zwykle specjalność w ramach programu księgowego i skupia się na przygotowaniu specjalistów w przygotowaniu podatkowego. kursy ogólne w zakresie rachunkowości zostaną podjęte, w tym rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej, międzynarodowego prawa gospodarczego, zarządzania, zachowań organizacyjnych i marketingu. kursy podatkowe są również specyficzne skupienie i może obejmować federalne opodatkowania dochodów, opodatkowania działalności gospodarczej i analizy finansowej, sprawozdania. Programy mają na celu rozwijać zrozumienie zarządzania podatkowego zarówno dla firm i osób prywatnych. Ważne jest, aby pamiętać jednak, że ze względu na złożoność przepisów podatkowych, większość studentów wybiera się skupić tylko na jednym obszarze.

Korzyści wynikające z ukończenia programu podatkowego obejmują zdolność do pracy w przygotowaniu podatkowego lub rozpocząć własny biznes jako przygotowujący podatkowego. Jesteś w stanie kompetentnie wypełnić wymagane formularze dla różnych klientów, zapewniając, że będą one odpowiednio wypełnienia swoich zobowiązań podatkowych.

Koszt programu jest trudna do oszacowania ze względu na różnice w programach i szkołach. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o prawdopodobnych kosztów jest o kontakt z biurem pomocy finansowej w wybranej szkole.

Absolwenci programu są przygotowani do pracy w charakterze doradców podatkowych i siedzieć za wszelkie wymagane zezwolenia. Studenci mogą również pracować jako sporządzających podatkowych. Zatrudnienie można znaleźć z rządu lub prywatnych pracodawców. Obejmuje to pracę w swoim własnym biznesie podatku przygotowania lub pracujących dla firmy podatku przygotowania. Dodatkowo, jesteś przygotowany do pracy w dziale finansowym firmy.Wspólne możliwości kariery dla absolwentów studiów licencjackich danej opodatkowania obejmuje również audytora i pełnomocnika podatkowego, choć należy zauważyć, że coraz pełnomocnika wymaga dodatkowego wykształcenia.

Jeśli jesteś zainteresowany w pomaganiu ludziom poruszać się często mylące świat opodatkowania, a następnie stopień licencjata w dziedzinie opodatkowania może być dla Ciebie. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej Pokaż mniej
Other options within this field of study:

3 Results in Prawo podatkowe

Saratov Socio-Economic Institute

W zakresie przygotowania „ekonomia” Profil „Podatki i opodatkowania”, Departament Podatków przygotowuje licencjatów i magistrów w dziedzinie opodatkowania przedsiębiorstw ... [+]

Czego się nauczę?

W zakresie przygotowania „ekonomia” Profil „Podatki i opodatkowania”, Departament Podatków przygotowuje licencjatów i magistrów w dziedzinie opodatkowania przedsiębiorstw i osób fizycznych.

Główny program edukacyjny kawalera na profil zapewnia zintegrowane podejście do badań humanistyki, matematyki i nauk przyrodniczych (historia, filozofia, matematyka, informatyka, itd.), Ogólne dyscyplin zawodowych (zarządzanie, marketing, statystyki, makroekonomia, ceny, itd.) oraz specjalne dyscyplin (podatki i podatki, podatki federalne i opłaty od organizacji, podatków lokalnych i regionalnych, specjalnych systemów podatkowych naturalnego opodatkowania zasobów, Strahova o rynek papierów wartościowych i innych.).... [-]

Rosja Saratov
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Poltava University Of Economics And Trade

Studia licencjackie w dziedzinie rachunkowości i podatków umożliwia studentom zdobycie wiedzy na temat tworzenia i interpretacji informacji gospodarczych, która jest wyko ... [+]

Studia licencjackie w dziedzinie rachunkowości i podatków umożliwia studentom zdobycie wiedzy na temat tworzenia i interpretacji informacji gospodarczych, która jest wykorzystywana w zarządzaniu przedsiębiorstwem oraz określenie przewagi konkurencyjnej na rynku.

Zagraniczni studenci zdobywają praktyczne umiejętności w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej, obliczenia podatkowe, generowanie raportów według międzynarodowych standardów i interpretacji analitycznego tych wskaźników.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, w tym nie tylko lekarzy i kandydatów nauk, ale także naukowców-praktyków. Nauczyciele zostali przeszkoleni w dziale szkół wyższych i firm we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Danii, Czech i innych krajów. Są to praktycy Certified rachunkowości (program CAP / CIPA międzynarodowy certyfikat zawodowych księgowych).... [-]

Ukraina Poltava
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
University of Johannesburg

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontr ... [+]

Celem tej kwalifikacji jest rozwijanie umiejętności intelektualnych i praktycznych w analizie, interpretacji i stosowania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania. Program ten przygotowuje studentów do identyfikowania i rozwiązywania zaawansowanej rachunkowości, zarządzania i kontroli oraz zasad opodatkowania w praktyce. Wreszcie ten program przygotuje studentów do dalszych studiów w zakresie rachunkowości, audytu i podatków jako nauki.

Warunki przyjęć: Potencjalny student musi być w posiadaniu BCOM lub Advanced Diploma i powinien posiadać odpowiednią wiedzę na temat księgowości, podatków oraz zarządzania i sterowania na poziomie 7 Nowy KRK / Old KRK Poziom 6. Oddział może wymagać ukończenie programu pomostowego powinny studenci nie są zgodne z przepisami dotyczącymi dostępu do specjalistycznej wiedzy modułu w księgowości, podatków oraz Zarządzania i Kontroli. Warunki przyjęć końcowe będzie od czasu do czasu być ustawiony przez dział.... [-]

Republika Południowej Afryki Johannesburg
February 2020
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku