BACHELORSTUDIES

Projekt wizualny Nowa Zelandia - programów Projekt wizualny Nowa Zelandia Projekt wizualny

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Obszar wizualną obejmuje szeroką gamę nośników. Studenci mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie sieci, drukowania i nadawania. Większość programów może zawierać funkcjonalny design, projektowanie informacji i projektowania interfejsu.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Projekt wizualny Nowa Zelandia - Weź Projekt wizualny Nowa Zelandia. Wszystkie Projekt wizualny i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projekt wizualny, Nowa Zelandia Filter

Kawalerskie of Art & Design - animacja 3D i efekty wizualne

Media Design School
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Bachelor of Art and Design (animacji 3D i efektów wizualnych) dostarcza kompleksowe Skillset techniczną i niezbędne doświadczenie projektu

Czytaj więcej