BACHELORSTUDIES

Projektowanie interakcji Mount Lawley - programów Projektowanie interakcji Mount Lawley Projektowanie interakcji, Mount Lawley

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

projektowania interakcji odnosi się do tworzenia treści cyfrowych i innych produktów multimedialnych. To może również odnosić się do tego, jak konsumenci używają cyfrowych systemów i programów multimedialnych. Dyscypliny takie jak projektowanie oprogramowania, inżynierii komputerowej i programowania komputerowego często wymagają projektowania interakcji.

Australia posiada siedem z góry 100 instytucji szkolnictwa wyższego na świecie! Australia znajduje się powyżej m.in. w Niemczech, Holandii i Japonii, ósme w 2012 Universitas U21 rankingu krajowych systemów szkolnictwa wyższego.

Projektowanie interakcji Mount Lawley - Weź Bachelor Mount Lawley. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie interakcji, Mount Lawley Filter

Bachelor of Design

Edith Cowan University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
6 semestry
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Na tym kursie studenci mogą specjalizować się w jednym z trzech obszarów: moda, projektowanie wizualne i przestrzenne oraz gry i projektowanie interaktywne.

Czytaj więcej