BACHELORSTUDIES

Projektowanie produktu Szwecja - programów Projektowanie produktu Szwecja Projektowanie produktu

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Studenci, którzy ukończyli program w zakresie projektowania produktu może być w stanie wejść do branży w niezbędne umiejętności. Ta edukacja często uczy się przewidywać pragnienia konsumentów na podstawie trendów rynkowych i rozwoju odpowiedzialnych projektów jak również badania optymalnych metod i materiałów służących do projektowania.

Szwecja (Sverige) jest największym z krajów skandynawskich, z liczbą ludności około 9,5 mln. Graniczy z Norwegią i Finlandią i jest podłączony do Danii przez most Öresund (Öresundsbron). Szwecja ma silną tradycję i wciąż otwarta, ale dyskretny kraju.

Projektowanie produktu Szwecja - Weź Projektowanie produktu Szwecja. Wszystkie Projektowanie produktu i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie produktu, Szwecja Filter

Bachelor of Fine Arts in Design Change

Linnaeus University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Czy chcesz używać designu, by zmieniać świat? To jest odpowiedni stopień dla ciebie. Program łączy kreatywność projektowania z wiedzą na temat zrównoważonego rozwoju dla zawod ...

Czytaj więcej