BACHELORSTUDIES

Projektowanie tkanin Kanada - programów Projektowanie tkanin Kanada Projektowanie tkanin

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Badania nad tekstylnymi projektami mogą przedstawiać osoby z szeroką ekspozycją na tkaniny i pole tekstylne, ale mogą również zapewniać ukierunkowane instrukcje w dzianie, tkactwo lub techniki oparte na technologii. Uczniowie mogą znaleźć podstawowe nauczanie w identyfikacji tkanin, druku i produkcji tekstyliów.

Kanada jest najlepszym krajem do prowadzenia swojego wyższego wykształcenia, jeśli są interaktywne osób. Prawie każda grupa etniczna jest reprezentowana w Kanadzie dlatego 'sa społeczeństwa wielokulturowego. Bariera językowa nie jest problemem dla zagranicznych studentów, Kanada uznawana jest za lidera world 's w szkolenia językowe jest.

Projektowanie tkanin Kanada - Weź Projektowanie tkanin Kanada. Wszystkie Projektowanie tkanin i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie tkanin, Kanada Filter

Bachelor of Fine Arts / Bachelor of Design in Material Art & Design

OCAD University
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W programie Material Art & Design nauczysz się tworzyć biżuterię, tkaniny i ceramikę jako profesjonalny artysta studyjny lub projektant. Skoncentrujesz się na tworzeniu wł ...

Czytaj więcej