BACHELORSTUDIES

Projektowanie Finlandia - programów Projektowanie Finlandia Projektowanie

Licencjat 's przyznawane jest na ukończeniu programu studiów akademickich. Często jest to pierwszy stopień student otrzymał w swoim kariery akademickiej. To zwykle trwa cztery lata studiów w pełnym wymiarze czasu, aby zdobyć tytuł licencjata.

Studenci z dziedziny studiów projektowych zazwyczaj uczą się wykorzystywać umiejętności myślenia krytycznego, oprócz ich kreatywności w projektowaniu i produkcji dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Badają także, jak postępy w technologiach, zdolności współpracy i marketingu wpływają na projektowanie wnętrz, odzieży, akcesoriów i przestrzeni publicznych.

Formalny system kształcenia wyższego Finlandii jest 7-3-2-2 wzór. Uczelnia ma dwa lata zawodowego lub technicznego wykształcenia i wreszcie dwa lata pre-szkolnictwo wyższe. Finlandia posiada kilka publicznych, jak i prywatnych uczelni, które umożliwiły dostępności szkolnictwa wyższego dla studentów.

Projektowanie Finlandia - Weź Projektowanie Finlandia. Wszystkie Projektowanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie, Finlandia Filter

Program licencjacki w zakresie projektowania

Aalto University
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;5 lat(a)
20 Sty 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Aalto School of Arts, Design and Architecture jest jedną z najbardziej prestiżowych szkół designu na świecie i wiodącą szkołą designu w Europie Północnej. Program licencjacki ...

Czytaj więcej