BACHELORSTUDIES

Projektowanie Niderlandy - programów Projektowanie Niderlandy Projektowanie

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Studenci z dziedziny studiów projektowych zazwyczaj uczą się wykorzystywać umiejętności myślenia krytycznego, oprócz ich kreatywności w projektowaniu i produkcji dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Badają także, jak postępy w technologiach, zdolności współpracy i marketingu wpływają na projektowanie wnętrz, odzieży, akcesoriów i przestrzeni publicznych.

Holandia jest składnikiem kraj Królestwa Niderlandów, składający się z dwunastu prowincji w północno-zachodniej Europy i trzech wysp na Karaibach. Mówiąc angielskiego uczniowie będą mieli problemów ze znalezieniem odpowiednich kursów. Dla studentów ubiegających się uniwersytetów w Holandii, kilka stypendiów są dostępne.

Projektowanie Niderlandy - Weź Projektowanie Niderlandy. Wszystkie Projektowanie i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Projektowanie, Niderlandy Filter

Licencjat w zakresie projektowania przestrzennego

Willem de Kooning Academy
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Miasta, budynki, wnętrza. Mają one znaczne wpływy w jaki przeżywamy nasz świat. W układzie przestrzennym, patrzymy w środowisku miejskim oraz w pomieszczeniach i na zewnątrz p ...

Czytaj więcej