BACHELORSTUDIES

Licencjat Przywództwo organizacyjne, Szukaj programów Licencjat Przywództwo organizacyjne

Licencjata jest licencjat, które zapewnia zaawansowaną instrukcji w określonym obszarze zainteresowania. Studenci, którzy realizują studia licencjackie są szkolenia dla wybranej kariery lub położyć podwaliny dla dalszych studiów na poziomie magisterskim.

Co to jest Bachelor in Organizational Leadership? Program ten stopień nadaje wiedzy i umiejętności niezbędnych do przywództwa w takich dziedzinach, jak zasoby ludzkie i organizacji non-profit. Specjalizacja oferowana jest także w komunikacji, podkreślając wymiany interpersonalne i budowanie rozwiązań komunikacyjnych. Program nauczania dla kierownictwa organizacji obejmuje kursy, takie jak krytycznego myślenia, zarządzania, rachunkowości, budżetowanie i systemów informacyjnych. Instrukcja zasobami ludzkimi obejmuje studia w socjologii i psychologii, analiza pracy, staże, odszkodowań, świadczeń, szkoleń i stosunków pracowniczych. O tym, jak problemy społeczne specjalistycznych ośrodków non-profit są adresowane poprzez agencje non-profit.Szanse są na staże i uczestnictwa w studiach przypadków.

Studenci programu sprawę rozwoju osobistego poprzez rozwój krytycznego myślenia i umiejętności podejmowania decyzji. Pole oferuje możliwość skorzystania społeczności i realizować indywidualne pasje poprzez przywództwa w organizacjach non-profit.

Szkoły w wielu różnych krajach oferują programy w kierownictwie organizacji. Program nauczania i lokalizacja są wśród decydujących czynników kosztowych. Aby znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby spełnić indywidualne interesy i cele, studenci powinni badać ich globalnych możliwości.

Absolwenci są przygotowani do podjęcia kierowniczych stanowiskach w różnych aspektach struktury organizacyjnej, w tym zarządzania, finansów, marketingu i pozyskiwania funduszy. Stężenie komunikacji otwiera drzwi do kariery, takich jak przedstawiciel public relations, social media, specjalista koordynator mediów, pisarz technicznym i kierownika informacji.Opcja zasobami ludzkimi zapewnia możliwość pracy w szkolenia i rozwój, pośrednictwo pracy, administracji i korzyści oraz analizy pracy. Wiedza i umiejętności, uzyskane z programu mogą być stosowane w organizacji non-profit arenie, jak również ogólnego sektora biznesowego.

Aby rozpocząć satysfakcjonującej kariery zawodowej w dziedzinie, które mogą mieć znaczenie w świecie, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Przywództwo organizacyjne Filter

Licencjat Z Przywództwa I Pracy Zespołowej (Online)

Schellhammer Business School
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
3 lat(a)
Język angielski
Online

Poziom licencjacki 4 (przywództwo i praca zespołowa - 120 punktów równoważnych z pierwszym rokiem studiów wyższych) i poziom 5 (rozszerzony dyplom zarządzania - 120 punktów ró ...

Czytaj więcej

Bachelor in Community Leadership

Aquinas College
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
4 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Program podpisywania w Aquinas College , Community Leadership został stworzony przez lokalnych liderów, aby przygotować cię do zaangażowania się w życie w społeczności, aby pr ...

Czytaj więcej

Bachelor of Organizational Leadership - ACCEL

Anderson University South Carolina
Licencjat
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Stacjonarne
Online

Celem Bachelor of Organizational Leadership Program jest dostarczenie umiejętności przywódczych w oparciu o chrześcijańskie

Czytaj więcej

Bachelor Organizational Leadership - Human Administracja Zasobów

Anderson University South Carolina
Licencjat
Wrzesień 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
Stacjonarne
Online

Bachelor of Organizational Leadership z koncentracją w Administracji Zasobów Ludzkich (BOLS / HRA) stopnia ma na celu dostarczenie wiedzy i umiejętności w teorii i zastosowań ...

Czytaj więcej