BACHELORSTUDIES

Kształcenie na odległość Reżyseria filmowa i telewizyjna Ameryka Północna - Reżyseria filmowa i telewizyjna programów Reżyseria filmowa i telewizyjna w Ameryka Północna

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Stany Zjednoczone Ameryki znajduje się na kontynencie Ameryki Północnej. Jest trzecim co do wielkości krajem pod względem wielkości na świecie. To ma stosunkowo krótką historię w porównaniu do innych krajów świata, ma jeden z world 's największych gospodarek, a także jeden z World ' s populacji najbardziej zróżnicowanych.

Kształcenie na odległość Reżyseria filmowa i telewizyjna Ameryka Północna - Weź Reżyseria filmowa i telewizyjna Ameryka Północna. Wszystkie Kształcenie na odległość Reżyseria filmowa i telewizyjna program i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

1 Wyniki z Reżyseria filmowa i telewizyjna, Ameryka Północna, Kształcenie na odległość Filter

Kariera w reżyserii seniorów - Specjalizacja w malowaniu matowym i efektach wizualnych

Universal Arts School
Licencjat
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia
Online

Celem tego Mistrza jest, abyś został specjalistą lub artystą w reżyserii i tworzeniu filmów kinowych w formacie cyfrowym. Misją jest stworzenie profesjonalnego filmu krótkomet ...

Czytaj więcej