BACHELORSTUDIES

Licencjat w Belgorod. Programów Licencjat.

Licencjat 's podany jest do studentów, którzy spełniają niezbędne wymagania podane przez uniwersytecie lub college'u są prowadzącego. Wymagania to od trzech do siedmiu lat ostrości na obiekcie, zazwyczaj określane jako główny lub koncentracji.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Licencjat Belgorod. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Belgorod. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Bachelor in Chemistry

Belgorod National Research University
Licencjat
01 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
01 Sie 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Program licencjacki „Chemia” koncentruje się na badaniu podstawowych zasad fizycznych, chemii podstawowej, tradycyjnych i nowoczesnych metod syntezy chemicznej, analizy, chara ...

Czytaj więcej

Licencjackie stosunki międzynarodowe

Belgorod National Research University
Licencjat
01 Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
01 Sie 2021
Rosyjski
Ośrodek kształcenia

Instytut Komunikacji Międzykulturowej i Stosunków Międzynarodowych Państwowego Uniwersytetu Badawczego "BelSU" oferuje program licencjacki "Stosunki międzynarodowe". Jest to s ...

Czytaj więcej