close

Filtry

Zobacz wyniki

Licencjat Rosyjski, Szukaj programów Licencjat Rosyjski

Absolwenci, którzy zdobędą tytuł licencjata w języku rosyjskim często wybierają ten program, ponieważ oferuje szeroki wgląd w języka, historii i kultury Rosji. Trzyma poziom w tej dziedzinie może pomóc przygotować się do różnych kariery, a kursy mogą być podjęte na całym świecie. Co to jest licencjackie w języku rosyjskim? Ten licencjat trwa około czterech lat, aby zakońc… Czytaj więcej

Absolwenci, którzy zdobędą tytuł licencjata w języku rosyjskim często wybierają ten program, ponieważ oferuje szeroki wgląd w języka, historii i kultury Rosji. Trzyma poziom w tej dziedzinie może pomóc przygotować się do różnych kariery, a kursy mogą być podjęte na całym świecie.

Co to jest licencjackie w języku rosyjskim? Ten licencjat trwa około czterech lat, aby zakończyć i obejmują różnorodne edukacji ogólnej zajęć. Górny poziom zajęcia koncentrują się bardziej na dur, z tematów podstawy programowej, w tym rosyjskiej gramatyki, słownictwa i składu. Wymagane są także typowo rosyjskiej literatury kursy, kino, i historii. Wiele uniwersytetów oferuje także studia za granicą doświadczenie w Rosji, aby zwiększyć swoje doświadczenie akademickie przy pełnym zanurzeniu cię w kulturze rosyjskiej.

Studenci realizować tytuł licencjata w języku rosyjskim dla wielu różnych powodów.Program uczy rozwiązywania problemów i umiejętności badawcze, jak również sposobów zwiększenia zdolności komunikacji interpersonalnej. Zastosowania dla tych umiejętności są niemal nieograniczone, ale konkretne zastosowania w biznesie, nauczanie języków obcych, literatury i stosunków międzynarodowych mogą szczególnie skorzystać.

Istnieje wiele zmiennych, które mogą mieć wpływ na koszty realizacji licencjat w rosyjskiej stopnia, w tym instytucji można uczestniczyć i długość programu. Dwukrotnie sprawdzić, że rozumiesz kosztów czesnego i dodatkowych opłat przed zapisaniem w każdej szkole.

Ci, którzy pomyślnie ukończyć studiów licencjata w języku rosyjskim można realizować wiele ścieżek, po ukończeniu studiów. Wiele przejść, aby stać tłumacze lub tłumacze, podczas gdy inni pracują w międzynarodowych specjalistów handlowych, dziennikarzy i nauczycieli języków obcych. Jeszcze inni znajdują zatrudnienie w zasoby ludzkie, grupy non-profit i organizacji rządowych.Niektóre opt do dalszego ich doświadczenie akademickie i odkrywania program studiów podyplomowych w badaniach rosyjskich.

Istnieją opcje międzynarodowych i online klasy dostępne dla Bachelor w programie rosyjskiego z różnych szkół. Aby rozpocząć korzystanie z kursu, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
format_list_bulleted Filtry
Pskov State University
Pskov, Rosja

The purpose of the educational program is to develop students' personal qualities, as well as the formation of general cultural and professional competencies, which are the ba ... +

The purpose of the educational program is to develop students' personal qualities, as well as the formation of general cultural and professional competencies, which are the basis for successful professional activity in the educational and cultural spheres. -
Licencjat
Studia dzienne
4 lat(a)
Rosyjski
01 Sie 2020
17 Sie 2020
Ośrodek kształcenia
Online
Altai State University
Barnauł, Rosja

Cel podróży: Licencjackie Język wykładowy: rosyjski Język wykładowy: Pełny etat kosztował 65.000 rubli

Cel podróży: Licencjackie Język wykładowy: rosyjski Język wykładowy: Pełny etat kosztował 65.000 rubli -
Licencjat
Studia dzienne
Sie 2020
Ośrodek kształcenia

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami