BACHELORSTUDIES

Licencjat w Žilina. Programów Licencjat.

Licencjat 's jest licencjat, który oferowany jest przez uniwersytety i szkoły wyższe, gdy studenci ukończą program studiów. Większość kursów licencjackie trwają trzy lub cztery lata, przy czym niektóre trwające aż do siedmiu lat.

Słowacja to państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Liczy ponad pięć milionów ludzi. Główne powody do odwiedzenia Słowacji są jej naturalne piękno, żywy historia i ogromne możliwości dla relaksu. Słowacy są przyjazne i spokojne osoby żyjące w wolnym demokratycznym państwie. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Licencjat Žilina. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Žilina. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Licencjat z inżynierii lądowej

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Słowacki
Ośrodek kształcenia

Jako absolwent studiów licencjackich możesz być zatrudniony bezpośrednio w budowie inwestycji transportu i konstrukcji naziemnych jako kierownik budowy lub nadzorca produkcji ...

Czytaj więcej

Licencjat Z Inżynierii Budowlanej

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Licencjat
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Słowacki
Ośrodek kształcenia

Jako absolwent tego programu otrzymasz tytuł licencjata w dziedzinie budownictwa. Możesz zawęzić koncentrację dzięki szerokiej gamie opcjonalnych kursów koncentrujących się na ...

Czytaj więcej