BACHELORSTUDIES

Licencjat w Bratysława. Programów Licencjat.

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Słowacja to państwo śródlądowe w Europie Środkowej. Liczy ponad pięć milionów ludzi. Główne powody do odwiedzenia Słowacji są jej naturalne piękno, żywy historia i ogromne możliwości dla relaksu. Słowacy są przyjazne i spokojne osoby żyjące w wolnym demokratycznym państwie. Comenius Univerzity jest najstarszym istniejącym uniwersytet słowacki, w Bratysławie.

Bratysława jest stolicą Słowacji o liczbie mieszkańców powyżej 400 tysięcy osób. Jest to największy w kraju i domu do Bratysławy i Devin Castle. Dwa są jednymi z wielu innych atrakcji miasta, kultury i architektury.

Licencjat Bratysława. Szukaj studiów licencjackich na najlepszych uniwersytetach w Bratysława. Skontaktuj się z uniwersytetami tutaj!

Wyniki wyszukiwania Filter

Program licencjat z nauk politycznych

Bratislava International School Of Liberal Arts
Licencjat
<
Studia dzienne
<
3 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Wszystkich naszych studentów na wydziale Nauk Politycznych, a jej stężenie w stosunkach międzynarodowych, albo Studium Europy Środkowej lub Myśli Politycznej. BISLA jest elast ...

Czytaj więcej

Licencjat z architektury i urbanistyki

Faculty of Architecture and Design, Slovak University of Technology
Licencjat
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
31 May 2021
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Po zapisaniu się na studia licencjackie Architektura i projektowanie urbanistyczne zdobędziesz podstawowe podstawy teoretyczne i praktyczne niezbędne do zawodu architekta oraz ...

Czytaj więcej