BACHELORSTUDIES

Kształcenie na odległość Sport Australia - programów Sport Australia Sport

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Licencjat w Sport zapewnia wykształcenie w różnych dziedzinach nauki. Studenci będą głównie specjalizuje się w obu wychowania fizycznego, treningu sportowego i coachingu. W ten sposób absolwenci stopnia będzie mógł wziąć jeden różnych kariery.

Kształcenie na odległość i kształcenia na odległość jest sposobem dostarczania kształcenia, często indywidualnie, dla studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu.

Australia to kraj i wyspa kontynentu na półkuli południowej, w SW Pacyfiku, państwa członkowskiego Wspólnoty.

Kształcenie na odległość Bachelor Australia - Weź Kształcenie na odległość Bachelor Australia. Wszystkie Kształcenie na odległość Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

3 Wyniki z Sport, Australia, Kształcenie na odległość Filter

Bachelor of Sport and Exercise Science

University of Canberra
Australia, Canberra
Licencjat
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
6 semestry
Język angielski
Stacjonarne

Nasz Bachelor of Sport and Exercise Science bada złożoność ludzkiego ruchu i strategii, aby pomóc sportowcom w osiągnięciu ich pełnego potencjału.

Czytaj więcej

Licencjackie z ćwiczeń i nauki o sporcie (Bess)

Charles Darwin University
Australia, Darwin + 2 Więcej
Licencjat
01 Jan 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
3 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne

Oczywiście Ćwiczenia i Sport Nauka jest wyposażenie absolwentów w pokrewnych pracowników służby zdrowia, którzy korzystają ćwiczenia jako interwencja, aby poprawić zdrowie i k ...

Czytaj więcej

Bachelor of Business (zarządzanie sportem)

Torrens University Australia
Australia, Sydnej + 12 Więcej
Licencjat
20 Feb 2020
<
W pełnym wymiarze godzin
<
Zaoczne
<
2 lat(a)
Język angielski
Stacjonarne
Online

Bachelor of Business (zarządzanie sportem) ma na celu wyposażenie cię w szeroką wiedzę teoretyczną i techniczną niezbędną do skutecznego zarządzania i zarządzania w dziedzinie ...

Czytaj więcej