Filter
Studia licencjackie
Hiszpania Murcia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Sport Murcia - programów Sport Murcia Sport, Murcia

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

Program lub Oczywiście w sporcie zwykle przygotowuje studentów do zarządzania drużyn sportowych, stają się starszy trener sportu studentów wybiera się skupić na, stają się nauczyciel wychowania fizycznego lub wprowadzić żadnych pól ściśle związane.

Hiszpania (hiszp. España) jest zróżnicowany kraj dzieląc Półwysep Iberyjski z Portugalią, na zachodnim krańcu Morza Śródziemnego. Hiszpania jest uważana za kraj egzotyczny w Europie ze względu na przyjazną mieszkańcom i stylu życia zrelaksowany. Normalny czas na University kursów w Hiszpanii wynosi 4 lata, z wyjątkiem medycyny i stopnie podwójnych, które są 6. Madryt i Barcelona są dobrze znane miast na całym świecie ze swojej kuchni, nocnych klubów i słynnego folkloru i festyny.

Murcia City jest na brzegach rzeki Segura w Murcji. Ma łagodny klimat i gorące lata Dokonywanie doskonałe miejsce na wakacje. Miasto ma 1 prywatne i 1 uczelnia publiczna mianowicie Catholic University w Saint Anthony i University of Murcia odpowiednio.

Sport Murcia - Weź Bachelor Murcia. Wszystkie programu Bachelor i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować bezpośrednio tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Sport, Murcia

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Studenci, którzy zdecydują się stopień aktywności fizycznej i sportu powinien mieć Uwaga i percepcja umiejętności, zdolność do analizy i syntezy, staranność i dbałość o s ... [+]

Profil studenta

Przyszłe Studenci w Aktywności fizycznej i nauk o sporcie powinien być zainteresowany w następujących obszarach wiedzy:

Sport i fizycznej i sportu praktyk. Wychowanie fizyczne i nauczanie sport i aktywność fizyczna. Społeczne i behawioralne Applied Sciences z uprawianiem aktywności fizycznej i sportu. Fizjologia ćwiczeń, zorientowany na zdrowie i wyniki sportowe. Morfologiczne Sciences, Biomechaniki i ergonomii stosowane do aktywności fizycznej i sportu. Organizacja i zarządzanie aktywności fizycznej i sportu.

Ponadto studenci, którzy wybrać Stopień aktywności fizycznej i sportu powinien mieć Uwaga i percepcja umiejętności, zdolność do analizy i syntezy, dokładnością i dbałością o szczegóły, pamięć wzrokowa i słuchowa, logicznego rozumowania, prezent dla abstrakcji, gotowość do badań i sportu oraz zainteresowanie nowymi technologiami. Wskazane jest również, że studenci, którzy wybierają nasz stopień mają zdolność do relacji społecznych i kontaktów międzyludzkich, zdolności komunikowania się, przyczyny i zrozumieć, pamięć wzrokową i słuchową, umiejętności analityczne i negocjacyjne, elastyczność i zmysł krytyczny.... [-]

Hiszpania Murcia Spain Online
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku