BACHELORSTUDIES

Zdrowie środowiskowe Republika Południowej Afryki - programów Zdrowie środowiskowe Republika Południowej Afryki Zdrowie środowiskowe

Stopień Bachelor 's jest stopień przyznawany przez uczelniach. W celu osiągnięcia stopnia licencjata 's, należy wypełnić odpowiednie kursy, które mogą ostatnich trzech do siedmiu lat w zależności od instytucji rejestracji.

Istnieje powszechne przekonanie, że wiele schorzeń spowodowanych przez czynniki występujące w środowisku naturalnym lub sztucznym. Środowiskowe programy zdrowotne zamierza przygotować uczniów do zbadania tych korelacji i zapewnić wgląd w oparciu o te systematycznych badań.

Republika Południowej Afryki, oficjalnie Republika Południowej Afryki to kraj położony na południowym krańcu Afryki. Jest on podzielony na dziewięć prowincji. RPA to nie tylko baza wypadowa, jest sam w sobie fantastyczne miejsce o bogatej kulturze, fauny i flory oraz historii.

Zdrowie środowiskowe Republika Południowej Afryki - Weź Zdrowie środowiskowe Republika Południowej Afryki. Wszystkie Zdrowie środowiskowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

1 Wyniki z Zdrowie środowiskowe, Republika Południowej Afryki Filter

Bachelor of Environmental Health in Environmental Health

University of Johannesburg
Licencjat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uwaga: ten program będzie oferowany w 2017 r., Pod warunkiem zatwierdzenia przez radę regulacyjną w 2016 r

Czytaj więcej