BACHELORSTUDIES

Licencjat Zdrowie środowiskowe, Szukaj programów Licencjat Zdrowie środowiskowe

Wiele osób wybrać licencjat w Środowiska programu zdrowia, ponieważ obejmuje wiele dyscyplin. Stopień ten przygotowuje studentów do wymogów technicznych i zawodowych karier, które są dedykowane do ochrony zdrowia ludzkiego i środowiska.

Co to jest Bachelor in Environmental Health? Stopień jest dla studentów, którzy planują karierę w bioterroryzmu, przepisami ochrony środowiska, oceny ryzyka, toksykologii i badań. Nacisk kładzie się na budowanie i wzmacnianie solidne podstawy naukowe. Uczestnicy programu są aktywnie zaangażowani w ogólnej jakości środowiska w społeczności i zapobiegania chorób związanych z czynnikami środowiskowymi. Studenci również dowiedzieć się skutecznych metod analizy, oceny, kontroli i eliminacji zagrożeń dla zdrowia i związane szkodliwych zagrożeń.

Te programy i badania są korzystne dla tych, którzy chcą rozwijać swoje kariery albo lub dowiedzieć się na wyższym poziomie edukacji.Kursy mogą być różne, ale przede wszystkim od centrum nauk podstawowych, badań behawioralnych i społecznych, literatury, nauk humanistycznych i matematyki. Zajęć zawiera chemii, biologii, geologii i fizyki.

Instytucje mają różne koszty dla tego programu, który trwa trzy do czterech lat, aby zakończyć. Każdy zainteresowany zdobywając dyplom powinien skontaktować poszczególne uczelnie o opłaty za kurs i koszty rejestracji oraz w celu zapewnienia, że ​​program spełnia swoje cele.

Po indywidualnej uzyskuje stopień ochrony środowiska zdrowia, mogą znaleźć pracę w wielu karier. Oferty pracy są obfite, w tym pracujących dla agencji rządowych, firm konsultingowych, środowiska, przemysłu prywatnego i przedsiębiorstw non-profit. Absolwenci są przygotowani do takich zawodów, jak specjalistów ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy i specjalistów higienistki przemysłowych.W tych możliwości, osoby są odpowiedzialne za konsultacji, edukacji i egzekwowania w odniesieniu do lokalnych, stanowych i federalnych przepisów, ustaw i rozporządzeń.

Zainteresowane osoby powinny podjąć niezbędne kroki w kierunku realizacji ich stopnia w dziedzinie zdrowia środowiskowego. Nasza bogata baza danych jest idealnym punktem wyjścia dla studentów, aby rozpocząć odkrywanie swoich wyborów, zarówno geograficznie, jak i edukacyjnym. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

4 Wyniki z Zdrowie środowiskowe Filter

Bachelor of Environmental Health in Environmental Health

University of Johannesburg
Licencjat
Sty 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Uwaga: ten program będzie oferowany w 2017 r., Pod warunkiem zatwierdzenia przez radę regulacyjną w 2016 r

Czytaj więcej

Europejski podyplomowe studia inżynierskie na środowisko

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Licencjat
<
Studia dzienne
Francuski
Online

Posiadacz deeste - Environmental Engineering jest technikiem specjalnością w dziedzinie higieny, czystości i środowiska.

Czytaj więcej

Licencjat w dziedzinie zdrowia środowiskowego oraz zarządzania bezpieczeństwem

Northeastern State University
Licencjat
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Do środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa Zarządzanie głównych jest interdyscyplinarny program mający na celu przygotować się do kariery zawodowej w różnych dziedzinach, w tym, ...

Czytaj więcej

BSc (Hons) Environmental Health

Cardiff Metropolitan University
BSc
<
Studia dzienne
<
3&nbsp;-&nbsp;4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Zdrowie środowiskowe obejmuje zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w pracy, ochronę środowiska, mieszkalnictwo, bezpieczeństwo żywności i zdrowie publiczne. Jeśli chce ...

Czytaj więcej