Filter
Studia licencjackie
Botswana Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia biznesowe Botswana - programów Studia biznesowe Botswana Studia biznesowe

Stopień Bachelor 's może prowadzić edukacyjne drzwi, stwarzają możliwości rozwoju kariery zawodowej, lub stworzyć podstawy dla osiągnięcia zaawansowanego poziomu. Naszym celem jest pomoc przyszli studenci przejść proces wyboru programu pomyślnie. Robimy rzeczy proste poprzez usprawnienie wyszukiwania.

Studenci, którzy są zainteresowani w pracach rynkach w różnych poziomach, takich jak lokalne gospodarki i handlu międzynarodowego, lub które chcą być przywódcami organizacji i poprawy zysku przychodów lub obraz, można badać różne stopnie w biznesie, ekonomii i administracji.

Botswana znajduje się w południowej Afryce i poczyniła znaczne postępy w rozwoju systemu szkolnictwa wyższego. Odkrycie diamentów znacząco zwiększył przychody dla narodu, a wiele z tych dochodów został funneled do poprawy szkołach i na uczelniach.

Studia biznesowe Botswana - Weź Studia biznesowe Botswana. Wszystkie Studia biznesowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia biznesowe, Botswana

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
AFDA

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy str ... [+]

Przegląd

W AFDA uznajemy potrzebę wyjątkowej edukacji dla kariery w kreatywnej gospodarce. W 2015 roku ogłosiliśmy Szkołę Innowacji i Technologii AFDA School of Business; nowy strumień dotyczący szybkich zmian w biznesie i technologii, który lepiej przygotuje absolwentów do możliwości w przyszłości.

Szkoła Innowacji i Technologii Biznesowych została zaprojektowana w celu szkolenia młodych twórców, przedsiębiorców i doświadczonych technologicznie absolwentów, aby radzić sobie z przełomowymi możliwościami, które będą nadal zmieniać sposób, w jaki prowadzimy działalność i dostrzegamy szansę w dzisiejszym świecie.

W stopniu BCom studenci nauczą się:... [-]

Botswana Gaborone
Luty 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku