Filter
Studia licencjackie
Bułgaria Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Studia biznesowe Bułgaria - programów Studia biznesowe Bułgaria Studia biznesowe

Kawaler 's stopnia jest cechą szkolnictwa wyższego. Lek podaje się do tych, którzy poświęcają trzech do siedmiu lat studiuje konkretnego programu. Licencjat 's można zdobyć w różnych dyscyplin sztuki i nauki.

Studia biznesowe to obszar akademicki studiów, który zapewnia wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dziedzinie biznesu. Badania mogą składać się z finansów, rachunkowości, ekonomii, badaniach organizacyjnych, etyki biznesu i marketingu.

Bułgaria istnieje od ponad 13 wieków w Europie, łączącej wschód i zachód. Zagraniczni studenci łatwo dopasować do bułgarskiej kultury społeczeństwa i cieszyć się życiem pełnym wrażeń, zabawy i kreatywności.

Studia biznesowe Bułgaria - Weź Studia biznesowe Bułgaria. Wszystkie Studia biznesowe i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia biznesowe, Bułgaria

Varna University of Management

Międzynarodowy program Business and Management powstaje w wyniku rosnącej potrzeby specjalistów z dziedziny międzynarodowego biznesu na rynkach globalnych. Ten kurs pozwo ... [+]

Międzynarodowy program Business and Management powstaje w wyniku rosnącej potrzeby specjalistów z dziedziny międzynarodowego biznesu na rynkach globalnych.

Ten kurs pozwoli Ci rozwinąć się jako wysoko wykwalifikowany menedżer biznesowy odpowiadający na potrzeby rynków globalnych i organizacji międzynarodowych. Podczas całego procesu edukacyjnego zyskasz nie tylko silne zaplecze teoretyczne, ale także praktyczne doświadczenie, pracę nad różnymi projektami. Częścią programu studiów licencjackich będzie międzykulturowa świadomość biznesowa, zachowanie organizacji, międzynarodowy biznes i różnorodność kulturowa, a także globalny marketing i zarządzanie strategiczne.... [-]

Bułgaria Warna
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku