Filter
Studia licencjackie
Chiny Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Nauka o żywności i napojach Chiny - programów Nauka o żywności i napojach Chiny Nauka o żywności i napojach

Tytuł licencjata jest policealne stopień przyznawany po zakończeniu 120 kredytów. Zazwyczaj trwa osiem semestrów, aby zakończyć dyplom licencjata. Podczas wypełniania studia licencjackie, kandydaci mają studiować kursy ogólne i wybrała większą konkretny temat. Licencjat można też nazwać licencjata w niektórych krajach.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Nauka o żywności i napojach Chiny - Weź Nauka o żywności i napojach Chiny. Wszystkie Nauka o żywności i napojach i informacje o szkole. Oszczędność czasu i skontaktować się ze szkołą tutaj!

Czytaj więcej Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
MSc

1 Wyniki z Nauka o żywności i napojach, Chiny

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
MSc
Institute for Tourism Studies, Macau

BA Program Culinary Arts IFT jest nowy program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. Pierwsza grupa studentów dołączyła do 4-letnie ... [+]

Bachelor in Management Sztuki Kulinarnej

BA Program Culinary Arts IFT jest nowy program zaprojektowany z myślą o nowoczesnych profesjonalnych hotelarskiej w umyśle. Pierwsza grupa studentów dołączyła do 4-letniego kursu we wrześniu 2011 r. i studia w 2015 roku.

Czy zamierzają kontynuować karierę jako kucharz kulinarne, a przed domem zarządcy lub dookoła kulinarne profesjonalny, 4-letni kurs opiera się na szerokiej bazie empirycznej sprawdzonych wykładowców i wykwalifikowanych techników rzemieślniczych. Z całym świecie doświadczenia w zakresie od 3,4 i 5-gwiazdkowych hoteli do restauracji Michelin miejscach zdarzeń i jak, IFT opiera się na tej ogromnej bazy wiedzy dostarczać dobrze zaokrągloną podstawę opartego na szerokim, z których uczniowie mogą rozwijać.... [-]

Chiny Makau
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku