Licencjat Sztuki komputerowe, Szukaj najlepszych programów Licencjat tutaj!

Licencjat Sztuki komputerowe, Szukaj programów Licencjat Sztuki komputerowe

Sztuki komputerowe

Wielu studentów, którzy interesują się sztuką cyfrową realizować licencjata w Computer Arts. Osoby utalentowane zobaczyć niesamowitą wzrost wykorzystania komputerów w sztuce rozrywki i reklamy i chcą dostosować swoje umiejętności do współczesności.

Co jest w Computer Arts licencjackie? Program kształci studentów sztuk komputerowych we wszystkich aspektach cyfrowego generacji cyfrowych mediów, w tym tworzenia obiektów, projektowania dźwięku i animacji. Ponadto studenci uczą możliwości mediów komputerowej w sferze sztuki, poszukiwania rozrywki i świadomości kulturowej.

Chociaż sztuka komputerowe studenci często znaleźć nową wolność w korzystaniu z narzędzi cyfrowych przez narzędzi fizycznych (nie więcej pędzle do czyszczenia), wkrótce dowiedzieć się, że każdy aspekt sztuk komputerów ma kilka dużych pakietów oprogramowania do opanowania. Formalny program edukacyjny pomaga dać studentom drogę do podbicia ogromne krzywej uczenia się dla tych narzędzi.To pokazuje, do potencjalnych pracodawców, że absolwenci mają szerokość i głębokość w tych narzędzi cyfrowych wybranych i stosowanych przez dany studio lub firmy.

Koszty programu artystycznego komputerowe są bardzo zróżnicowane przez instytucję. Studenci mogą spodziewać się zapłacić czesne i różne opłaty. Wielu wybiera się na zakup własnych systemów domu z laptopem i oprogramowaniem, zwłaszcza jeśli pragną ukończenia zajęć w Internecie. Jeśli to zrobić, powinni dostać komputer do gier poziomie z dostępem do Internetu o wysokiej przepustowości. Pliki multimedialne są często bardzo duże i zasobów. Program komputerowy zazwyczaj trwa sztuk trzy do pięciu lat.

Eksperci sztuki komputerowe mają szeroki wachlarz możliwości, w którym, aby wyrazić swoją sztukę. Mogą pracować w studiu i produkcji filmów i gier wideo. Mogą pracować w dziale mediów firmę reklamową i pracować w reklamach, demonstracje produktów, lub filmy instruktażowe.Niektórzy absolwenci wybrać niezależną drogę i zbadać swoją sztukę w sposób, który nie są już ograniczone przez fizyczne lub limitów narzędzi dystrybucji.

Istnieje wiele instytucji sztuki komputerowej dostępne na całym świecie. Wiele programów może być w trybie online. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Bachelor Of Engineering W Międzynarodowej Architektury I Projektowania Gier

NHTV Breda University of Applied Sciences
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat January 2018 Niderlandy Breda

To angielsko-nauczył profesjonalny kawaler Program 's przygotowuje do kariery w branży gier.W czasie 4 lata, staniesz się artysta plastyk, [+]

Bachelor of Engineering w międzynarodowej architektury gry i Wzornictwa

&nbsp

To angielsko-nauczył profesjonalny kawaler Program 's przygotowuje do kariery w branży gier. W czasie 4 lata, zostaniesz artystą plastykiem, programista, projektant, producent lub projektant gier komputerowych, gry wideo, gry tabletek i gier smartphone.

&nbsp

&nbsp

Ambitny, praktyczne i wysoko wykwalifikowanych

Czy można stworzyć niepowtarzalny punkt sprzedaży dla koncepcji gry? Co to jest "atrakcyjność wizualną" prac nad grą Final Fantasy XIII "? Można kontrolować przeciwnika AI zachowanie?

Po ukończeniu studiów w Bredzie, tworzyć magię nowych grach jak ambitnej, twórca gier praktyczne i wysoko wykwalifikowanych! ... [-]


Licenciatura En Diseño Gráfico Animación Y Multimedia

LCI Monterrey
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat May 2018 Meksyk Monterrey

El nuevo diseño gráfico se concentra en el desarrollo de una comunicación efectiva a través del estudio y la práctica del diseño. En LCI nos enfocamos en educar a nuestros estudiantes en los métodos creativos [+]

9 tetramestres (3 años)

SEP R.V.O.E: AL-VI198/2010

El nuevo diseño gráfico se concentra en el desarrollo de una comunicación efectiva a través del estudio y la práctica del diseño. En LCI nos enfocamos en educar a nuestros estudiantes en los métodos creativos del diseño con tecnología para satisfacer las necesidades sociales y comerciales del futuro.

Nuestros estudiantes trabajan para empresas de diseño; crean sus propias empresas o bien siguen sus estudios para obtener títulos adicionales. Nuestros alumnos de Diseño gráfico logran al llegar al segundo año, la capacidad de laborar activamente en el mundo real, ocupando su tiempo 50% en el estudio y 50% trabajando activamente aplicando sus conocimientos, logrando con esto al tercer año experiencia profesional laboral.... [-]


Stopień W Multimediach Inżynierskich - Gry Wideo

laSalle Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Hiszpania Barcelona

Stopień technika multimedialna specjalizujący się w grze umożliwia studentom do tworzenia aplikacji dla dowolnej platformy web, urządzenia mobilne, telewizory, sieci społeczne, konsole do gier, itp I dla różnych sektorów, takich jak gry wideo, 2D i 3D, animacji, interakcji kina i produkcji audiowizualnej. [+]

Stopień technika multimedialna specjalizujący się w grze umożliwia studentom do tworzenia aplikacji dla dowolnej platformy web, urządzenia mobilne, telewizory, sieci społeczne, konsole do gier, itp I dla różnych sektorów, takich jak gry wideo, 2D i 3D, animacji, interakcji kina i produkcji audiowizualnej.

Stopień posiada własną bazę technologiczną, która pozwala uczniom rozwijać dobrze określonej umiejętności; wszystko to w służbie konceptualizacji i rozwoju wirtualnych środowiskach interakcji bez jakichkolwiek ograniczeń w medium komunikacyjnego lub danego zakresu.

Dzięki charakterystycznej krzyżowej Multimedia i jego strategiczne położenie, absolwenci / jak w technice multimedialnej, które specjalizują się w grach wideo mają szeroki wachlarz możliwości rozwoju zawodowego i zastosować swoją wiedzę w każdym rodzaju przemysłu, który wymaga interaktywnych treści cyfrowych: gry wideo, medyczne , sportowych, kulturalnych, edukacyjnych, marketing, zapobieganie zagrożeniom, odzyskiwanie historycznej, artystycznej, rozrywkowej lub strategicznego pamięci doradczej, wśród wielu innych.... [-]


Licencjat Z Nauk Stosowanych W Rozwoju Gier

SAE Institute North America
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 32 miesięcy May 2018 Stany Zjednoczone Emeryville San Jose + 1 więcej

Program Bachelor of Science of Applied Science w zakresie programowania gier przygotowuje studentów do kariery w interaktywnej branży rozrywkowej w zaledwie 32 miesiące. [+]

Test Rozwój gier Licencjat z Nauk Stosowanych stopień przygotowuje studentów do kariery w interaktywnej branży rozrywkowej w zaledwie 32 miesięcy.

Program rozwoju gier jest intensywnym programem treningu praktycznego i teoretycznego, który przygotowuje uczniów do odnieść sukces w dzisiejszym sektorze rozwoju gier. Studenci uczęszczający do tego programu mają okazję poznać zarówno techniczne, jak i twórcze elementy sztuki plastycznej, a także podstawowe zasady działalności branży rozrywkowej.

Stopień postępu

W każdym roku akademickim będziesz zanurzony w projektowych, praktycznych kursach, stopniowo zwiększając wymagania edukacyjne.

Nowicjusz Rok: Zasady projektowania gier, wprowadzenie do rozwoju gier, angielska kompozycja, matematyka uniwersytecka, programowanie gier... [-]


Bachelor Game Design

University of Applied Sciences Europe
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 7 semestry October 2018 Niemcy Berlin Region Iserlohn Hamburg + 2 więcej

[+]

Termin zgłoszeń do semestru zimowego to 25 sierpnia każdego roku. Termin zgłoszeń do semestru letniego to 20 marca każdego roku.

[-]

Zaawansowany Stopień W Grach Wideo

Seeway - Barcelona
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Hiszpania Barcelona

Bachelor Degree Film przedstawia podstawy języka, rytmu i zasad, które rządzą światem gier wideo i rozwija własne sektora procesów twórczych poprzez całkowicie praktyczny i dostosowany do metod właścicielem profesjonalnego podejścia środowiskach pracy. [+]

A Superior Tytuł filmu Przedstawia podstawy języka, rytmu i zasad, które rządzą światem gier wideo i rozwija własne sektora procesów twórczych poprzez całkowicie praktyczny i dostosowany do metod właścicielem profesjonalnego podejścia środowiskach pracy.

Jako student wejdziesz w kursie, w którym można spróbować dyscyplin, takich jak rysunek, fotografia, modelowania, animacji, muzyki lub skryptu, należy zawsze stosować się do rozwiązywania projektów.

W ciągu 3 lat znajdą się zaangażować w celach edukacyjnych ustawienie pierwszej kolejności, dzielenie klas z wielkimi specjalistami i oddychania pasję i wymagania zawodu, wyłącznie w celu poprawy swoich umiejętności i technikę do maksimum potencjał.... [-]


Licencjat W Animacji W Grach

SAE Institute Berlin
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 24 - 42 miesięcy March 2018 Niemcy Berlin + 1 więcej

Od badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci, skomplikowanych tekstur, środowisk i integracji z silnikami gier, program rozwija swoje umiejętności wykorzystując standardowe technologie i metody produkcji w celu tworzenia sztuki 3D w grach. [+]

PRZEGLĄD

Od badań anatomicznych do precyzyjnego modelowania postaci, skomplikowanych tekstur, środowisk i integracji z silnikami gier, program rozwija swoje umiejętności wykorzystując standardowe technologie i metody produkcji w celu tworzenia sztuki 3D w grach.

Łącząc technikę z artystyką, ukończysz z silnym portfelem i przekonasz się, że masz własną drogę do pracy nad wymarzoną pracą w przemyśle gier.

Program studiów obejmuje dwa kursy: Dyplom Animacji Gry i Sztuki 3D SAE oraz kurs na poziomie licencjackim, który dostarcza dodatkowych zestawów umiejętności i zrozumienia branż twórczych, zarządzania projektami, własności intelektualnej i specjalistycznej techniki rozwoju gier, prowadzącej do międzynarodowego Uznany film animowany z licencją BA / BSc (Hons), zatwierdzony przez Uniwersytet w Middlesex w Londynie.... [-]


Projektowanie Gier I Rozwój (zawodowe Studia Wyższe)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2018 Estonia Tallinn

Game Design i Rozwoju to program zaprojektowany w celu zapewnienia umiejętności zarówno uruchomieniem telefonu lub PC indie firmę gier, a także pracuje jako specjalista grywalizacja w różnych dziedzinach. Mimo że program pozwala na specjalizacji w grze rozwoju grafiki i gry oprogramowania, główny nacisk kładzie się na rozgrywki, mechaniki gry i modelu monetyzacji projektu. [+]

Game Design i Rozwoju Skupić się na projektowaniu user experience, odtwarzacz psychologii i gier jako firma trzyletni program, profesjonalne wykształcenie wyższe Gra budowanie i portfel z jednego roku

Game Design i Rozwoju to program zaprojektowany w celu zapewnienia umiejętności zarówno uruchomieniem telefonu lub PC indie firmę gier, a także pracuje jako specjalista grywalizacja w różnych dziedzinach. Mimo że program pozwala na specjalizacji w grze rozwoju grafiki i gry oprogramowania, główny nacisk kładzie się na rozgrywki, mechaniki gry i modelu monetyzacji projektu.

Nasi partnerzy w rozwoju zarówno nauczania i kształcenia studentów są gry firmy z całego świata, zarówno ugruntowane weteranów takich jak Twórczej Mobile lub Pyrodactyl Olimpijskich, jak również szybki zwinny plantatorów jak Interactive Fate lub Reval Entertainment.... [-]


Licencjat Kultury I Sztuki, Projektowanie Gier

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Finlandia Mikkeli

Absolwenci stopnia projektowania gier będą opanować produkcję gier, kładąc nacisk na planowanie i rozwijanie gier oraz zdobycie jasnego zrozumienia branży gier. Stopień daje kompetencje poprzez zadania badawczo-rozwojowe, aby stać się ekspertem w konkretnych obszarach projektowania gier i innych dziedzinach, które wykorzystują modelowanie i animację 3D, takie jak reklama i produkcja telewizyjna. [+]

Absolwenci stopnia projektowania gier będą opanować produkcję gier, kładąc nacisk na planowanie i rozwijanie gier oraz zdobycie jasnego zrozumienia branży gier. Stopień daje kompetencje poprzez zadania badawczo-rozwojowe, aby stać się ekspertem w konkretnych obszarach projektowania gier i innych dziedzinach, które wykorzystują modelowanie i animację 3D, takie jak reklama i produkcja telewizyjna. Podstawowe studia obejmują umiejętności artystyczne i projektowe, metody projektowania i profesjonalne narzędzia. Centrum edukacji zajmuje się modelowaniem 3D, koncepcją sztuki, pisaniem scenariuszy i mechaniką gier. Różne koncepcje projektowania gier zostaną zbadane w warsztatach prowadzących do projektów multidyscyplinarnych o orientacji projektowej we współpracy z różnymi organizacjami. Program ma na celu zapewnienie kompetencji w globalnej przedsiębiorczości w dziedzinie projektowania gier, z doświadczeniem praktycznym i holistycznym podejściem do koncepcji wizualnego projektowania gier. Studia w zakresie projektowania gier umożliwiają studentom z różnych środowisk kulturowych budowanie międzynarodowej kariery.... [-]


Multimedia I Gry Komputerowe

Vilnius Business College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Litwa Wilno

Aby rozwijać specjalistów, którzy są w stanie wykonać następujące zadania: tworzenie, testowanie i debugowanie aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii programistycznych, stosuje usług internetowych i rozwój mediów rozrywkowych, którzy są w stanie zaprojektować, rozwijać interaktywne gry dla komputerów i inteligentnych urządzeń itp [+]

Zajęcia językowe: Angielski.

Title = " Celem Programu

Aby rozwijać specjalistów, którzy są w stanie wykonać następujące zadania: tworzenie, testowanie i debugowanie aplikacji z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii programistycznych, stosuje usług internetowych i rozwój mediów rozrywkowych, którzy są w stanie zaprojektować, rozwijać interaktywne gry dla komputerów i inteligentnych urządzeń itp

Będziesz nauczony

stosowanie technologii informatycznych, podstawy programowania, grafiki komputerowej i animacji, podstawy projektowania komputerowych, grafiki 3D i animacji, programowania obiektowego, systemy zarządzania treścią, gry komputerowe i rozwój technologii, technologii audio-wideo, interaktywne elementy multimedialne, inteligentne urządzenia i inne multimedia. Opracowanie gry z silnika Unity3D.... [-]


Stopień W Globalnym Rozwoju Gier I Aplikacji

Universidade Europeia
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 semestry September 2018 Portugalia Lisboa

Stopień w Gry i Aplikacje Rozwoju to innowacyjny program, który jest odpowiedzią na potrzebę wyszkolonych specjalistów do wyzwań branży gier cyfrowych i aplikacji mobilnych. [+]

Do stopień w grach i Rozwoju Aplikacji Posiada innowacyjny program, który jest odpowiedzią na potrzebę wyszkolonych specjalistów do wyzwań branży gier cyfrowych i aplikacji mobilnych.

Kurs zorientowane głównie projekty: pierwszy w drugiej połowie, wszystko skupia się na projektach studenckich. Przy wsparciu wykładowców i firm na koniec kursu studenci opracowali sześć projektów; Projekty mają być realizowane, rozwijać umiejętności, że rynek oczekuje tego rodzaju specjalistów, obejmujących integrację wiedzy, pracy zespołowej i interakcji ze studentami z innych stopni, bardziej skoncentrowanej wiedzy w dziedzinie projektowania graficznego i projektowania gier ; Studenci zdobywają doświadczenie w wielu technologii, w tym mobilnych i internetowych środowisk, 3D, konsole do gier, PC, między innymi, i odkrywania nowych horyzontów poprzez kursy poświęcone kreatywności i krytycznego myślenia, a także nowych technologii do gier. ... [-]

Design Gry

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Niderlandy Groningen

Czy lubisz grać w gry i czy jesteś szczególnie ciekawy, jak działa gra, jej wygląd, mechanizmy, wewnętrzny system techniczny i inne interaktywne media? Wtedy ten program może być dla Ciebie. Ta czteroletnia międzynarodowa specjalizacja w zakresie projektowania gier w ramach programu Communication & Multimedia Design przygotowuje Cię do zostania projektantem w aplikowanych grach i programistą w gametools. W całym programie będziesz pracować nad definiowaniem i promowaniem koncepcji gier, zrozumieniem zasad sztuki gry, a także nad opracowaniem kodu do rozgrywki. Pracując w zespole nauczysz się, jak zmienić koncepcję gry w produkt końcowy i jak zaangażować użytkownika końcowego w cykl rozwoju. Z naciskiem na badania, innowacje, komunikacji międzykulturowej i przedsiębiorczości, jest to zarówno podstawowa jak i program szkolenia specjalistyczne dla przemysłu kreatywnego. [+]

Studiuj licencjat w zakresie projektowania gier w Holandii Czy lubisz grać w gry i czy jesteś szczególnie ciekawy, jak działa gra, jej wygląd, mechanizmy, wewnętrzny system techniczny i inne interaktywne media? Wtedy ten program może być dla Ciebie. Ta czteroletnia międzynarodowa specjalizacja w zakresie projektowania gier w ramach programu Communication & Multimedia Design przygotowuje Cię do zostania projektantem w aplikowanych grach i programistą w gametools. W całym programie będziesz pracować nad definiowaniem i promowaniem koncepcji gier, zrozumieniem zasad sztuki gry, a także nad opracowaniem kodu do rozgrywki. Pracując w zespole nauczysz się, jak zmienić koncepcję gry w produkt końcowy i jak zaangażować użytkownika końcowego w cykl rozwoju. Z naciskiem na badania, innowacje, komunikacji międzykulturowej i przedsiębiorczości, jest to zarówno podstawowa jak i program szkolenia specjalistyczne dla przemysłu kreatywnego. Perspektywy kariery ... [-]

Art Licencjackie Gry Wideo I Animacja 3d

Autograf
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat October 2018 Francja Paryż

Obrazy stworzone w 3D są zilustrowane w wielu dziedzinach: reklama, www, branding telewizyjnych i filmowych efektów specjalnych wszelkiego rodzaju, architektura, krajobraz, gier wideo, gier wideo, sztuki, projektowania gier wideo, grafiki 3D, animacji 3D ... [+]

Obrazy stworzone w 3D są zilustrowane w wielu dziedzinach: reklama, www, branding telewizyjnych i filmowych efektów specjalnych wszelkiego rodzaju, architektura, krajobraz, gier wideo, gier wideo, sztuki, projektowania gier wideo, grafiki 3D, animacji 3D ...

Ten licencjackie kształtowania przyszłych artystów, projektantów 3D znaków, storyboard, modelarzy, projektantów poziomów i animatorów 3D. W programie, wszystkie etapy produkcji: scenariusz, projektowanie znaków (tworzenia znaków), storyboard, modelowanie, tekstury, światła, cienie, dźwięki, animacje, osiągając poziom gry, programowanie ...

Cel szkolenia:

Osadzić branży gier wideo i animacji, w tym 3D jako 3D grafik, animator 3D lub poziomu projektanta.... [-]


Bachelor Of Science W Dziedzinie Informatyki I Projektowania Gier

DigiPen Institute of Technology
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2018 Stany Zjednoczone Redmond

Bachelor of Science w Informatyki i Game Design przygotowuje absolwentów być hybrydowe inżynier / projektanci, którzy mają silne programowania i matematyki umiejętności, w połączeniu z formalnego wykształcenia w [+]

Bachelor of Science w Informatyki i Game Design przygotowuje absolwentów być hybrydą inżynier / projektanci, którzy mają silne programowania i matematyki umiejętności, w połączeniu z formalnego wykształcenia w zakresie projektowania gier. Dziedzina rozrywki cyfrowej wzrosła z użyciem małych zespołów zaledwie garstka programistów dla całej gry do korzystania z dużych zespołów sto lub więcej na jednym tytule. Ten duży wzrost wielkości zespołów, zakresu i inwestycje w cyfrowych tytułów rozrywkowych stworzył rosnące zapotrzebowanie na rodzaj dewelopera, który może zlikwidować naukowe i twórcze boki rozwoju gry, w stanie pracować jako inżynier lub projektanta, ile potrzeba.... [-]


Licencjat (z Wyróżnieniem) W Media Arts & Design

United International College
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat August 2018 Chiny Zhuhai, Guangdong

Program MAD ma na celu przygotowanie studentów do prowadzenia twórczego doskonałości w bogatej gamy zawodów, w tym, ale nie ograniczając się do, plastyków, artystów cyfrowych, interaktywnych designerów, projektantów stron internetowych, etc. Dzięki rygorystycznym sztuk plastycznych, mediów i szkolenia projektowania w połączeniu z interdyscyplinarnych kolaboracji, eksperymentów trans multimedialne i operacji wymiany, program MAD daje studentom silną motywację do rozwijania poza ich strefami komfortu i zbadać granice swojej wiedzy i umiejętności. [+]

Licencjat (z wyróżnieniem) w programie Media Arts & Design

Program MAD ma na celu przygotowanie studentów do prowadzenia twórczego doskonałości w bogatej gamy zawodów, w tym, ale nie ograniczając się do, plastyków, artystów cyfrowych, interaktywnych designerów, projektantów stron internetowych, etc. Dzięki rygorystycznym sztuk plastycznych, mediów i szkolenia projektowania w połączeniu z interdyscyplinarnych kolaboracji, eksperymentów trans multimedialne i operacji wymiany, program MAD daje studentom silną motywację do rozwijania poza ich strefami komfortu i zbadać granice swojej wiedzy i umiejętności.

Ostatecznym celem programu MAD jest szkolenie absolwentów być "Transporter" czy "komunikator" wiadomości spełnić potrzeby polityki krajowej w odniesieniu do innowacji. Celami programu są:... [-]